PINDERA I KROMKA O KLICZKO vs WACH W 15. RUNDZIE SpaRINGU!

Magazyn SpaRING, Informacja własna

2012-11-05

Już jutro (6 listopada), wyjątkowo o godzinie 20:30 na łamach Bokser.Org odbędzie się kolejny odcinek Magazynu Pięściarskiego SpaRING na żywo. Najbliższy program poświęcimy przede wszystkim sobotniej walce życia Mariusza Wacha (27-0, 15 KO), który na ringu w Hamburgu zmierzy się z czempionem "królewskiej" kategorii, niepokonanym od lat Władimirem Kliczką (58-3, 51 KO).

O pierwszych pięściarskich krokach "Wikinga" porozmawiamy z sędzią bokserskim Włodzimierzem Kromką, który zagości w naszym studiu przeniesionym na czas Mistrzostw Europy Kadetek i Juniorek do Cetniewa.

Drugim gościem specjalnym będzie najbardziej ceniony bokserski ekspert w Polsce Janusz Pindera.  Działający od wielu lat na bokserskim rynku dziennikarz przeanalizuje specjalnie dla naszych widzów "Pojedynek Gigantów", czyli konfrontację Kliczko vs Wach.

Telefonicznie połączymy się z naszym współprowadzącym Maciejem Dąbkowski i przeanalizujemy weekendowe walki Marco Hucka (35-2-1, 25 KO z Firatem Arslanem (32-6-2, 21 KO) oraz Luciana Bute (31-1, 24 KO) z Denisem Graczewem (12-1-1. 8 KO).

Program poprowadzi redaktor Piotr Jagiełło. Za stronę techniczną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski.