NOWY PREZES PZB GOŚCIEM 14.RUNDY SpaRINGU!

Magazyn SpaRING, Informacja własna

2012-10-29

Już jutro (30 październik) o godzinie 19:45 na łamach Bokser.Org odbędzie się kolejny odcinek Magazynu Pięściarskiego SpaRING na żywo. Z przyjemnością informujemy, że telefonicznym gościem specjalnym będzie nowy Prezes Polskiego Związku Bokserskiego Zbigniew Górski, który w sobotę przejął tę funkcję po Jerzym Rybickim.

Widzowie będą mogli się przekonać jakie plany na najbliższe cztery lata ma nowy sternik PZB. Czy pod wodzą Górskiego przełamiemy medalowy impas w Rio de Janeiro w 2016 roku?

Jutro usłyszycie również najświeższą relację z obozu treningowego Władimira Kliczki (58-3, 51 KO), który przygotowuje się do zaplanowanej na 10 listopada walki z Mariuszem Wachem (27-0, 15 KO) w Hamburgu. Przygotowania mistrza w austriackim Going z bliska obserwował założyciel Bokser.Org Łukasz Furman, z którym połączymy się w trakcie programu.

SpaRING - RUNDA 13 >>>

Nie zabraknie również głosu naszego stałego eksperta Leszka Dudka, który przeanalizuje minione wydarzenia z ringów zawodowych.

Program poprowadzą nasi redaktorzy – Maciej Dąbkowski i Piotr Jagiełło. Za stronę techniczną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski. Projekty graficzne wykonał Emil Goska.