NOWY PREZES PZB GOŚCIEM 14.RUNDY SpaRINGU!

Już jutro (30 październik) o godzinie 19:45 na łamach Bokser.Org odbędzie się kolejny odcinek Magazynu Pięściarskiego SpaRING na żywo. Z przyjemnością informujemy, że telefonicznym gościem specjalnym będzie nowy Prezes Polskiego Związku Bokserskiego Zbigniew Górski, który w sobotę przejął tę funkcję po Jerzym Rybickim.

Widzowie będą mogli się przekonać jakie plany na najbliższe cztery lata ma nowy sternik PZB. Czy pod wodzą Górskiego przełamiemy medalowy impas w Rio de Janeiro w 2016 roku?

Jutro usłyszycie również najświeższą relację z obozu treningowego Władimira Kliczki (58-3, 51 KO), który przygotowuje się do zaplanowanej na 10 listopada walki z Mariuszem Wachem (27-0, 15 KO) w Hamburgu. Przygotowania mistrza w austriackim Going z bliska obserwował założyciel Bokser.Org Łukasz Furman, z którym połączymy się w trakcie programu.

SpaRING - RUNDA 13 >>>

Nie zabraknie również głosu naszego stałego eksperta Leszka Dudka, który przeanalizuje minione wydarzenia z ringów zawodowych.

Program poprowadzą nasi redaktorzy – Maciej Dąbkowski i Piotr Jagiełło. Za stronę techniczną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski. Projekty graficzne wykonał Emil Goska.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: stanley123
Data: 29-10-2012 19:17:47 
Takie małe przygotowanka do ME we Władysławowie 4-9.11.2012 zapraszamy do ogladania!!! http://www.youtube.com/watch?v=IMi0qusOrvA&feature=share
 Autor komentarza: Zamierzonykicz
Data: 29-10-2012 20:14:55 
Jeśli można, to mile widziane byłyby następujące pytania do prezesa :

1. Sprawa współpracy z okręgowymi związkami - na jakich zasadach będzie się ona odbywać, czy będzie jakiś zespół koordynujący tą pracę, czy będą organizowane zgromadzenia dot. spraw szkoleniowych, cokolwiek regulującego programy, sprawozdania OZB itp

2. Kwestia normatywna dot. pieniążków OZB na memoriały, grand prix, czy nawet pierwsze kroki bokserskie. W zasadzie każdy klub chcący zorganizować takowy turniej, bez względu na koszta musi utrzymać w czasie imprezy : noclegi, jedzenie, bazę sportową, wreszcie opłacić sędziów, delegatów, lekarzy ... Czy prezes zamierza stworzyć jakiś fundusz przeznaczony dla OZB na tego typu sprawy ? Jeśli tak, to na jakich zasadach będzie on rozdysponowany.

3. W skład PZB wchodzi także komisja rewizyjna; czy ich rola to wyłącznie kwestie rozliczeniowe, stricte przelicznikowe, czy raczej prezes zamierza nieco ,,urozmaicić" kompetencje danych pracowników, np kontrola nie tylko związkowych papierów, lecz także rozliczeń okręgowych związków, czy na pewno pieniądze wydawane jak i trafiające do związku mają swoje uzasadnienia prawne.

4. Czy będzie jakiś program regularnie pozwalający na podnoszenie kwalifikacji trenerów ? Podam na swoim przykładzie; licencja instruktora boksu to fajna sprawa, lecz w dzisiejszych realiach zakładania własnego klubiku ...w zasadzie nadal będę robił to dla moich dzieciaków praktycznie za darmo. Po bodajże dwóch latach stażu klubowego, mogę się ubiegać o licencję II stopnia. Co właśnie z takowym młodym pokoleniem trenerów? Czy jest szansa, byśmy my; młodzi,głodni sukcesu szkoleniowcy wchodząc już w te wyższe szczeble szkoleniowe, mieli za sobą naprawdę pokaźny pod względem merytorycznym - bagaż doświadczeń?

Z góry dzięki ;)
 Autor komentarza: intermediolan82
Data: 29-10-2012 20:15:08 
Co jak co,ale temu kolesiowi wierze,ma jaja i nie boi sie wyzwan.
To nie jest Price,albo Wilder.
Go Tyson
 Autor komentarza: intermediolan82
Data: 29-10-2012 20:17:31 
Sorki to chyba nie pod tym tematem...
 Autor komentarza: jagielskce (Redaktor bokser.org)
Data: 29-10-2012 20:52:10 
Zamierzonykicz - dzięki za pytania, coś na pewno zadamy :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.