SILESIA BOXING Z TARCZĄ I NA TARCZY

Śląski trener i promotor Irosław Butowicz, założyciel grupy boksu zawodowego Silesia Boxing, często zabiera swoich zawodników na wyjazdowe gale, nie tylko w Europie, gdzie występują ze zmiennym szczęściem. Nie inaczej było tym razem, w minioną sobotę w niemieckim Sankt Ingbert, gdzie dwóch polskich pięściarzy odniosło zwycięstwa, a jeden zszedł z ringu pokonany.

Największy sukces odnotował podopieczny Tomasza Babilońskiego, znany z wojowniczego charakteru Sebastian Skrzypczyński (8-8-2, 4 KO), który błyskawicznie rozprawił się z faworytem gospodarzy Tommy Altmannem (17-2-1, 5 KO), nokautując Niemca już w pierwszej rundzie. Złą passę porażek przerwał również Bartłomiej Graftka (7-3, 2 KO), który pokonał mieszkającego w Niemczech Turka Atę Dogana (12-21-1, 4 KO).

Niestety niepowodzeniem zakończył się ten niemiecki wyjazd Silesia Boxing dla jednego z liderów grupy Michała Nierody (9-2, 4 KO), który stanął do walki o wakujące młodzieżowe mistrzostwo świata IBF w wadze superśredniej. Polak został pokonany przed czasem w siódmej rundzie przez zawodnika gospodarzy Juergena Dobersteina (13-1-1, 4 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wujek785
Data: 29-10-2012 20:58:13 
Michał Nieroda ma 2 porażki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.