BINKOWSKI WRACA NA RING

Po ponad pięcioletniej przerwie na ring powróci Art Binkowski (16-2-3, 11 KO). Pochodzący z Bielawy kanadyjski pięściarz zaboksuje 3 listopada na gali w Ontario, a jego rywalem będzie Jonte Willis (8-4-1, 3 KO).

37-letni Binkowski, nazywany "Polskim Wojownikiem", w październiku 2007 roku przegrał w drugiej rundzie z dobrze wówczas zapowiadającym się Mikiem Mollo i postanowił zawiesić swoją karierę. Kibice pamiętają Arta doskonale z dramatycznej walki z Raphaelem Butlerem, czy występu na gali w katowickim Spodku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Emilio
Data: 29-10-2012 12:11:30 
Binkowski to taki przeciętniak z sercem do walki. O ile mnie pamięć nie myli, dostał srogie lanie od Mike'a Mollo.
 Autor komentarza: otke
Data: 29-10-2012 15:14:57 
nigdy nie zapowiadał się rewelacyjnie, teraz chyba chce sobie dorobić.
 Autor komentarza: Polak93
Data: 29-10-2012 15:50:23 
A swoją drogą to Binkowski reprezentował Polskę o ile pamiętam,mieszkał zaś w Kanadzie to sie zgadza.Nie zawsze warto sugerować się boxrec-iem.Podobnie z Grzegorzem Kiełsą ma się sprawa.
 Autor komentarza: Sherkan
Data: 29-10-2012 22:41:38 
Świetna wiadomość, tylko jednak trochę za późno... Kolejny pięściarz z syndromem Solisa - straszny leń, a mógł naprawdę zajść dość wysoko. Artur to nie był zabijaka spod budki z piwem, ale zawodnik z papierami. Przypominam, że walczył on wraz z Grześkiem Kiełsą na IO w Sydney w 2000 roku, tylko Grzesiek reprezentował Polskę, a Artur Kanadę - odpadł w ćwierćfinale. Swojego czasu mowiło się nawet o pojedynku z Gołotą, ale był jednak za mało rozpoznawalny. A prywatnie bardzo sympatyczny chłopaczek - miałem okazję go poznać jakieś 10 lat temu na meczu piłkarskim pod Toronto. Robił nawet karierę filmową - można go było oglądać u boku Russella Crowe'a w filmie "Człowiek Ringu".
Tak czy owak życzę powodzenia i sukcesów. Gorąco Pozdrawiam ;)

P.S. A może z nim pożegnalna walka Andrzeja Gołoty w Katowickim Spotku???
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.