ZBIK DOPROWADZI DO ROZPADU UNIVERSUM?

Sebastian Zbik (30-2, 10 KO) pozwał swoją byłą grupę Universum i być może wyrokiem sądowym skończy jej istnienie. Chodzi o kwietniową potyczkę z Felixem Sturmem, za którą promujący go Waldemar Kluch otrzymał łącznie na wszystkie wydatki 250 tysięcy euro.

Pięściarz długo czekał na swoją wypłatę, a gdy już się doczekał, dwa tygodnie temu dostał jedynie 5 tysięcy z tej gaży. Jak twierdził szef grupy z Hamburga, pozostałe pieniądze poszły na opłacenie innych zaległości.

Przypomnijmy, iż w związku z trudną sytuacją finansową tej legendarnej swego czasu grupy, gdzie pierwsze kroki stawiali bracia Kliczko, a całą karierę przeboksował Darek Michalczewski, z Universum odeszli już praktycznie wszyscy. Na placu boju z liczących się zawodników zostali dwaj - Rachim Czakijew oraz Denis Bojcow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 26-10-2012 07:39:01 
szkoda bo to legenda niemal - lepeiej niech padnie wujek ale to nierealne
 Autor komentarza: bak
Data: 26-10-2012 08:19:50 
@odyniec

Co jak co, ale "Wujek" ma bardzo ciekawe gale, dobrze obsadzoną wagę cruiser, heavyweight i w super średniej Abrahama i Kesslera. Ciekawsze od tych amerykańskich gal Top Rank i Golden Boy, na których najważniejsze walki toczą zawodnicy TYLKO z niższych kat. wagowych. Gdyby nie Sauerland to nie byłoby w boksie czego oglądać.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 26-10-2012 09:31:58 
ALE I NIE BYLOBY TYLU WAŁKÓW
 Autor komentarza: Polak93
Data: 26-10-2012 18:22:16 
odyniec

A Universum to święte jest? Sven Ottke? Pamiętasz go,a pamiętasz jak rok temu podczas Dimitrenko vs Sprott sędzia ringowy perfidnie oszukiwał Sprotta odejmując mu punkty za faule kiedy ten sadzał Ukraińca na dupsko?

Bardzo dobrze niech ta gówniana grupa sie rozleci,Arum niech w końcu pójdzie sześć stóp pod ziemię i na rynku niech zostaną ludzie tacy jak Oscar de la Hoya.
 Autor komentarza: bak
Data: 26-10-2012 18:35:45 
@odyniec

Na galach Top Rank są bardziej wyraźne wałki. Rios vs. Abril, Pacquiao vs. Marquez czy Pacquiao vs. Bradley (!)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.