FOTORELACJA ZE SPARINGU KLICZKO vs ORŁOW

Zapraszamy na fotorelację ze sparingów Władimira Kliczki (58-3, 51 KO) w austriackim Going, gdzie jak zwykle przygotowuje się do kolejnej walki - tym razem z naszym Mariuszem Wachem (27-0, 15 KO). Do ich walki dojdzie 10 listopada w niemieckim Hamburgu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Miro
Data: 24-10-2012 10:59:43 
No i Kliczko wreszcie musi w górę kierować rączki ,żeby trafiać w szczękę wyższego od siebie boksera
 Autor komentarza: milosz762
Data: 24-10-2012 11:08:26 
jak Wach Wytrzyma 12 rund to bedzie wielki wyczyn dla Polaka

ja stawiam tko okolicach 8 do 1o rundy!
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 24-10-2012 11:39:14 
Stawiam na to że w pierwszych rundach Kliczko będzie obijał korpus Mariusza żeby go mocno osłabić i wykorzystać swoją szybkość. W końcowych rundach może być ciężko wytrzymać.
Chyba że od pierwszej rundy klasycznie lewy prosty będzie wchodził.

Szkoda że nie walczy z Witalijem, jakoś chętniej oglądam pojedynki starszego Kliczki.
 Autor komentarza: IronTyson
Data: 24-10-2012 12:06:46 
Nigdy nie miałem problemu odróżnić Wladymyra od brata nawet przy słabej jakości obrazie czy zdjeciu;].

Ale z wiekiem potwierdza sie opinia że bracia Klitchko są tak do siebie podobni że to masakra :D
 Autor komentarza: lukaszs1990
Data: 24-10-2012 12:16:34 
kurcze słabo to widze, nie opierdzielał się Kliczko na przygotowaniach wygląda wręcz fenomenalnie jeśli o sylwetkę chodzi. Niejednemu by się już słabo zrobiło od samego paczenia hehe. Obawiam się również, że ostatnie zajęcia na siłowni Mariusza (co dziwne dopiero chyba przed tą walką pierwszy raz pracował aż tak na siłce) na nic się zdadzą, a tym bardziej budowa Wacha raczej na Władimirze wrażenia nie zrobi co tam kiedyś Mariusz podkreślał
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 24-10-2012 12:35:06 
Sesja sparingowa zakończy się publicznym sparingiem z Wachem, który dostanie ciężkie KO.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 24-10-2012 12:37:24 
ManiekZ - obawiam się, że w tej walce początkowe rundy staną się też końcowymi...
 Autor komentarza: meh
Data: 24-10-2012 12:38:17 
Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 24-10-2012 12:35:06
Sesja sparingowa zakończy się publicznym sparingiem z Wachem, który dostanie ciężkie KO.
HAHAHAHAHAHAAHA :)
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 24-10-2012 12:46:47 
trochę śmiechowe jest to podejście kibiców do tej walki. Popatrzmy wstecz:
- jak wrzucano zdjęcia Wacha z treningów siłowych to wielu zauważało, że Mariusz jakieś tam szanse ma i że jest duży itp.
- teraz, jak o Wachu cisza, a pojawiło się parę fotek Wladimira, to już nastroje społeczne są zdecydowanie negatywne i tych szans, które były już nie widzę tutaj w wypowiedziach użytkowników.

Siła perswazji jak widać działa i to bardzo dobrze, tylko że kibice boksu powinni wiedzieć jak wygląda, trenuje i jakie podejście do sportu ma mistrz HW Władimir Kliczko bo wiadome to jest nie od dzisiaj.
 Autor komentarza: JoeBlack
Data: 24-10-2012 12:53:22 
Wielu kibiców po prostu widzi różnicę w doborze sparingpartnerów. Świadomość tego jak zapieprza Kliczko i ilu ma do wyboru zestawiona z pustką rywali do treningu u Wacha, świadomym kibicom daje do myślenia, nic w tym dziwnego.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 24-10-2012 12:53:45 
Kto wierzył w szanse Wacha po tych fotkach to wierzył;p
Tak to jest że się zapomina o drugiej stronie patrząc na sukcesy czy postępy jednej ze stron.
Dla mnie takim przykładem jest (tu dochodzi kilka wydarzeń) ocenianie Haye jako faworyta walki z Vitalijem.
Ale każdy ma swoje zdanie.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 24-10-2012 12:59:09 
Przy obecnym poziomie zawodników należałoby robić Walki Włada z dwoma zawodnikami np Wład vs Adamek & Arreola, Wład 12 rund a chłopaki na zmianę:). można by kombinować stylami aby za każdym razem Wład musiał zmieniać taktykę np. Hellenius i Chambers itp.

Choć nie sądzę aby i 2 z czołówki starczyło na włada! może więc pierwszych 12 HW vs Wład????
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 24-10-2012 12:59:57 
Ja bym nie był taki pewny czy Wach nie ma sparingpartnerów, nie wiem skąd takie informacje kibice posiadają, bo rozumiem, że wywnioskowane zostało to tylko z tego iż nie mamy ostatnio wcale informacji z obozu Mariusza. Tylko to nic nie znaczy. Może taka była strategia marketingowa teamu Polaka, żeby najpierw narobić dużo szumu, a później nic nikomu nie mówiąc, spokojnie, przy zamkniętej sali przygotowywać się do walki. Jak dla mnie to taka strategia jest całkiem sensowna. Mam też nadzieję, że to ja mam rację, bo jak faktycznie taka lipa jest ze sparingami u Wacha to jest to bardzo źle...
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 24-10-2012 13:02:17 
StonkaKartoflana

Pomysł niezły ale po warunkiem, że razem do ringu by wychodzili przeciwko Władowi :) Opcja pierwszej 12 HW, każdy po jednej rundzie również ciekawa. :)
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 24-10-2012 13:03:15 
JoeBlack - kibice powinni najpierw spojrzeć w rekord 33letniego Wacha poszukać tam choć jednego! w miarę przyzwoitego nazwiska i to powinno wystarczyć do "uświadomienia".
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 24-10-2012 13:05:41 
dzejmsblant - też o tym myślałem w opcji "dwóch na zmianę", jednego ze zmienników wyniosą w pierwszej rundzie :(((
 Autor komentarza: JoeBlack
Data: 24-10-2012 13:10:29 
Stonka,dzejms
Nie zmienia to faktu, że po całych długich, mocnych przygotowaniach, etap sparingów wygląda blado. Jeśli ktoś podchodził z nadzieją na niespodziankę do tej walki, to nie dziwię się jeśli teraz optymizm gaśnie.
Austin i kto jeszcze? No ja nie wiem nic więcej a nic nie zastąpi dobrych walk sparingowych przed walką, absolutnie nic, żadna siłownia itp.
Co do nazwisk to wiadome jest, że Wach nikogo z szerokiej czołówki nie pokonał, że skacze na głęboką wodę w kurtce puchowej... Każdy wynik oprócz porażki przed czasem będzie sukcesem, chciałbym dobrej walki, aby chociaż spróbował nacierać ale jak to tylko z Austinem trenował to ja dziękuję. Obym się też mylił.
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 24-10-2012 13:11:59 
BlackDog

Jakieś szanse są zawsze bo muszą być, ludzie trafiają 6 w lotka dla przykładu. Poza tym jak to mówią "to waga ciężka, jeden cios może zmienić oblicze walki" oraz jeszcze parę innych frazesów można by tutaj przytoczyć. Nie zmienia to jednak tego że szanse te są iluzoryczne i ogół użytkowników zdaje sobie z tego sprawę. Tylko kto obecnie ma szansę z Władmirem? ...no właśnie.
 Autor komentarza: JoeBlack
Data: 24-10-2012 13:13:33 
Poza tym nie każdy lubi powtarzane jak mantrę hasło:
Wach przegra przez KO!
Niektórzy lubią robić sobie nadzieję, bo kibicowanie jest też formą zabawy, rozrywki a nie tylko pisania na bokser.org
A nie mówiłem ? Po walce, co tak wielu sobie upodobało:)
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 24-10-2012 13:17:23 
JoeBlack

Ja wolę żeby Wach zgodnie z zapowiedziami ruszył od pierwszej (maks drugiej) rundy na Władimira i dla mnie to będzie sukcesem, a nie wytrzymanie 12 rund bo przetrzymać aby przetrzymać to zwykłe tchórzostwo bez podjęcia walki i szans na wygraną. U mnie taka postawa szacunku nie wzbudza. Wole dechy 4-5 runda a nawet wczesniej, jednak po próbie wygrania walki, niż asekuracyjne uciekanie. Wydaje mi się zresztą, że to jedyna opcja dla Wacha na możliwość wygrania tej potyczki. Agresja, agresja i jeszcze raz agresja od pierwszego gongu. Władimir tego nie lubi i nie jest do tego przyzwyczajony, a do tego jak koleś który jest od niego większy zacznie tak walczyć to ciekaw jestem jego reakcji...
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 24-10-2012 13:21:17 
tym bardziej ciekaw jestem jego reakcji ze względu na to że w narożniku nie będzie Emanuela Stewarta. Raczej w takich rzeczach upatrywałbym jakiś realnych szans na wygraną dla Wacha.
 Autor komentarza: JoeBlack
Data: 24-10-2012 13:22:16 
dzejms
12 rund byłoby sukcesem ale jak piszesz po walce.
Ja oczekuje próby, naporu, jak będzie K.O trudno ale mam nadzieję, że zobaczymy, że Wach chciał go pokonać i zarobić a nie chciał przetrwać i zarobić.
W ogóle to uważam, że taktyka w ataku, chaosie, walce w zwarciu jest lepsza niż bicie się na proste z gościem który robi to fenomenalnie, bo jak Kliczko wpadnie w rytm, odnajdzie swój dystans, to Wach przez to nie przejdzie,zostanie pobity kombinacją lewy prawy.
 Autor komentarza: JoeBlack
Data: 24-10-2012 13:23:51 
Kiedyś Wach stwierdził, że potraktuje go jak nieproszonego gościa w domu.
Oby nie pałką, nożem, ale niech go spróbuje rozszarpać:)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 24-10-2012 13:31:20 
Ciekawe pomysły z tą 12 vs Władimir/ Tak czy inaczej stawiam na Włada po części przez punkty po części przez KO/
Jedyna szansa to że marnował by za dużo siły na nokautowanie zawodników w 1 rundę.

Ja nie piszę że szanse Wacha są zerowe, (moje zdanie to wahania między 5 a 15%). Nie zmienia to faktu że może zabrzmieć to strasznie ale mistrzem Wacha nie chce widzieć. Byłby to mistrz z przypadku a poza tym byłby nim tylko do rewanżu w którym by został zdziesionowany albo przez samego Włada albo przez Vitalija.
Ja życzę Wachowi pokazania się z jak najlepszej strony co może zaprocentować jeszcze jakimiś wreszcie sensownymi walkami/
(od razu zaznaczę tu że nie jestem patriotą i stąd moje dość słabe kibicowanie Wachowi. Ze względu na to że Polak nie będę płakał jak przegra bo Władimir jest lepszy pod każdym względem i szczerze wolę jego w ringu oglądać)////
Szanse są ale są przez wielu tragicznie wyolbrzymiane co mnie trochę irytuje. Oczywiście do kibicowania Wachowi i wiary w jego zwycięstwo nic nie mam chyba że robi się to tak jak jeden użytkownik który pisał pod każdą inf o Władku że nie wie co zrobił, że juz się obsrał i że padnie jak mucha...
Ja jeżeli mam szczerze przyznać straciłem sporo wiary w Wacha bo zaprzeczył sam sobie biorać tą walkę przed poważnym testem. W moich oczach po prostu nie jest taki dobry na jakiego się go kreuje i tyle.
Bardzo liczyłem na walkę z kimś z 1 10Hw bo to zapowiadał, ale widać wolał nie ryzykować tylko wziął ofertę najlepszą finansowo.
Pozdrawiam
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 24-10-2012 13:32:31 
JoeBlack

widzę to podobnie. Chaotyczny atak i unikanie stania na przeciwko Włada, próba przełamania dystansu i jakieś sierpy (mogą być nawet cepy zza dupy:)) W sile fizycznej Wladzio raczej nie moze miec przewagi więc trzeba spróbować go wyprowadzic z równowagi, przestraszyć...coś aby się zaczął gubić
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 24-10-2012 13:48:34 
BlackDog - właściwie podejście do tematu mam identyczne. Tyle że szanse widzę raczej max 5%

Jak Wach wygra to będzie to największa sensacja w historii HW.

Wach i tak będzie szczęśliwy bo tyle nie zarobił przez całą karierę.

Rachu - ciachu i po Wachu! niestety. Wład to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! i niech tak pozostanie dopóki nie pokaże się ktoś godny.
 Autor komentarza: Jablo
Data: 24-10-2012 13:49:29 
Ludzie mówia o szansach Mariusza na wygranie z Władem, jakby naprawdę ktoś tego oczekiwał. Przecież to chodzi o to, że Wach zarobi jedną bańkę i przywiezie ją do Polski!
 Autor komentarza: Mati1908
Data: 24-10-2012 16:03:04 
Będzie tak: Władek przegra z Wachem, być może przez rzekomą kontuzję. Umożliwi w ten sposób swojemu bratu walkę rewanżową, po której Witalij odejdzie w blasku chwały jako niekwestionowany mistrz wszystkich federacji. Taki ukłon w stronę starszego brata, który kiedyś sprzątał po Władku. Odejdzie, a zwakowane pasy wrócą do młodszego Kliczko. Natomiast przed samą walką z Wachem Boente postawi w Singapurze milion € na Mariusza po kursie 9.00

Pozdrawiam ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.