PIOTR WILCZEWSKI W 14 RUNDZIE SpaRINGU!

Magazyn SpaRING, Informacja własna

2012-10-22

Już we wtorek (23 września) o godzinie 19:45 odbędzie się kolejny odcinek magazynu pięściarskiego SpaRING - Runda 14. Tym razem tematem przewodnim będą końcowe przygotowania Mariusza Wacha (27-0, 15 KO) do walki z absolutnym mistrzem świata Władimirem Kliczko (58-3, 50 KO). O formie polskiego "Wikinga" oraz o ostatniej fazie przygotowań, w rozmowie telefonicznej na żywo, opowie nam Piotr Wilczewski. Popularny "Wilku" stanie w narożniku naszego pretendenta podczas pojedynku w niemieckim Hamburgu.

MAGAZYN SpaRING – RUNDA 13 >>>

W trakcie trwania rundy czternastej SpaRINGU, po raz pierwszy zaprosimy gościa osobiście do dyskusji w naszym studio. Będziemy rozmawiać ze znanym bokserskim sędzią Włodzimierzem Kromką, który przed laty miał okazję sędziować wiele pojedynków amatorskich Mariusza Wacha. Dowiemy się, zatem jak na amatorskich ringach radził sobie nasz olbrzym i jaki pięściarski progres poczynił.

Oprócz Polsko - Ukraińskiego starcia, wrócimy także do tego, co już za nami. W sobotę odbyła się jedna z najlepszych gal tego roku, gdzie w słynnym Brooklynie doszło do aż czterech pojedynków o mistrzostwo świata. Starcia o pięściarski championat toczyli tacy zawodnicy jak Danny Garcia, Peter Quillin, Devon Alexsander czy Paul Malignaggi.

Ponadto, tak jak zawsze, omówimy również te walki, które dopiero przed nami. Zapraszamy także naszych słuchaczy do zadawania pytań adresowanych do naszych gości. Te najciekawsze zadamy na żywo.

Program poprowadzi nasz redaktor – Piotr Jagiełło. Za stronę techniczną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski a za oprawę graficzną Emil Goska. Transmisja oczywiście na Bokser.Org.

Zapraszamy!