ARCE: RYWALE NONITO SĄ PRZESTRASZENI

Były mistrz świata czterech kategorii wagowych Jorge Arce (61-6-2, 46 KO) jest więcej niż zmotywowany do walki z czempionem WBO, WBC w wadze junior piórkowej Nonito Donairem (30-1, 19 KO). Pojedynek ten mógłby odbyć się 15 grudnia w Mexico City, a Arce wymaga jedynie godziwej zapłaty, a w jej cenie zagwarantowane miałyby być wielkie emocje.

- Jestem gotowy, każdy o tym wie, że mogę z nim walczyć pod koniec roku. Byłbym szczęśliwy z tego pojedynku, ale mam również nadzieję, że kasa będzie się zgadzała. Nie proszę o niewiadomo ile – zapewnia "Travieso".

Po sobotnim występie "Filipino Flasha", wielu fachowców zachwycało się formą 29-latka, który w dziewięć rund rozbił solidnego przecież Toshiakiego Nishiokę. Inne zdanie ma Meksykanin, twierdząc, że ostatni rywale Filipińczyka wychodzą do ringu przestraszeni.

- Nie jestem pod wrażeniem. Nonito nie jest wcale ringowym potworem, a za takiego się uważa. Jego przeciwnik okazywał mu za dużo szacunku, walczył o przetrwanie. Według mnie Donaire mierzy się z przestraszonymi ludźmi. Ja nie zamierzam okazywać mu jakiegokolwiek szacunku – twierdzi Arce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.