MORALES NA KOKSIE?

O wszystkim poinformowały najpierw lokalne media w Nowym Jorku. Badania przeprowadzone na kilka dni przed walką wykazały w organizmie Erika Moralesa (52-8, 36 KO) obecność niedozwolonych środków wspomagających. Oczywiście legendarny meksykański wojownik wszystkiemu zaprzecza.

Przypomnijmy, iż w nocy z soboty na niedzielę naszego czasu Morales ma stanąć do pojedynku z Dannym Garcią (24-0, 15 KO) o tytuł mistrza świata federacji WBA i WBC dywizji junior półśredniej.

Po kilku godzinach wszystko potwierdził Rick Reeno z naszej "siostrzanej" strony Boxingscene. Poinformował go o tym Richard Schaefer z grupy Golden Boy Promotions, która organizuje sobotni wieczór. Teraz obozy czekają na wyniki próbki B, a te mają zostać ogłoszono rano czasu amerykańskiego. Wtedy też będą podejmowane ewentualne decyzje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PowWow
Data: 19-10-2012 07:36:36 
podobno walka i tak sie odbedzie a ten 'koks' to jakis fat burner... ja chcailbym zauwazyc ze z tego typu syntetycznymi srodkami trzeba byc ostroznym zwlaszcza kiedy znajduje sie w ostrym treningu. waga leci w dol i w tym wzgledzie niewatpliwie dzialaja jednak moga powodowac skorcze i przemeczenie. z drugiej strony team moralesa raczej wie co i jak...
 Autor komentarza: odyniec
Data: 19-10-2012 08:12:28 
jak odwolaja to bedzie wstyd - licze ma Moralesa ale nie jak koksuje
 Autor komentarza: pankracy
Data: 19-10-2012 08:53:45 
Na zagranicznych stronach piszą, że jeżeli próbka B się potwierdzi to walka wieczoru zostanie skasowana z undercardu.
 Autor komentarza: Deter
Data: 19-10-2012 10:36:15 
PowWow
To akurat najmniejszy problem przy spalaczach. Główne ryzyko to rozregulowanie układu hormonalnego - np. tarczyca wariuje i pojawiają się depresje, lęki, ataki paniki itd. Ponadto "jakiś taf burner" to zabawki dobre dla amatorów, oni mają grubsze kalibry :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.