JANUSZ STABNO O NIEDZIELNYM SKANDALU

Nawiązując do naszego dzisiejszego artykułu pod tytułem "Pogorzelisko boksu", przedstawiamy Wam rozmowę z Januszem Stabno, naocznym świadkiem niedzielnych wydarzeń.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 16-10-2012 17:28:50 
Nie jestem zaskoczony.
Polski sport amatorski to jeden wielki burdel.
Nie mamy kompetentnego ministra sportu,nie mamy prezesow,zwiazkowcow ktorzy chcieli by uzdrowic polski sport.
Za 4 lata w Rio nie wystapi zaden polski bokser.
 Autor komentarza: Coperek
Data: 16-10-2012 21:40:36 
Powiem wam że tam gdzie są dupognioty to zawsze jest ferment. PanJanekTygrys piszesz o sporcie amatorskim a zobacz na zawodową piłkę. To samo. Za dużo ich jest, na cholere tylu gości od organizacji, decyzji, Bóg wie czego. Sztucznie stworzone stanowiska tylko dla zysku, czy on są naprawdę niezbędni? Co oni tak naprawdę robią, czym się zajmują, czy ich praca przedkłada się na jakąkolwiek korzyść?
 Autor komentarza: Coperek
Data: 16-10-2012 21:41:08 
"przekłada"
 Autor komentarza: Jackass
Data: 16-10-2012 23:15:09 
Zara będzie do PZB taka nienawiść kibiców jak do PZPN ;S
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 17-10-2012 01:33:43 
Złodzieje napuszczają Policję na drugich złodzieji!Panie Stabno ja tez Pana bym nie wpuścił na salę treningową. Pana obecność w PZB jest sytuacją delikatnie mówiąc...chorą!Jak Panu nie wstyd zabierać publicznie głos jako ...obrońca PZB?Ale wiadomo że dla kasy warto "dupe lizać" ...Prezesowi!A Prezes lubi takich...
 Autor komentarza: welterweight
Data: 17-10-2012 08:21:36 
@lutonadam
ta ta rozwiązac pzb, wiekszych bredni nie słyszałem, na pewno wyjdzie to z korzyscią dla zawodniów. a co do pana stabno to albo podaj jakis konketny argument albo zamnij morde
 Autor komentarza: Salvatore
Data: 17-10-2012 12:36:43 
ARGUMET MASZ:
KOMUNA I PRL CZY TY TEGO KURWA NIE WIDZISZ TAK RZADZILO SIE W PGR-ACH
 Autor komentarza: welterweight
Data: 17-10-2012 13:53:03 
w łodzi to samo co w warszawie, moloch z dziadkami i panem prezesem zniszczył kompletnie łódzki boks . na oststnich zawodach 7.10.12organizowanych przez pana prezesa ,odbyły się aż 4 walki rankingowe i kilka sparingów zawodników bez licencji. najważniejsze ze pan prezes zapewnił sobie posadke na kolejne 4 lata,rejestrując tuż przed wyborami kluby "krzaki" dzięki którym zdobywał potrzebne głosy, a także zawieszając kluby mu nie przychylne.
 Autor komentarza: StachuzProsny
Data: 17-10-2012 14:00:47 
A w Warszawie to kto wygrał jak nie komuna i to w najbardziej esbeckim wydaniu. Całe to towarzystwo od dołu do góry wymaga wymiany. Tylko czy na różnych wyborach ludzie będa mieli odwagę dobrze zagłosować. Czy znowu będzie ble ble, wicie rozumicie, a potem gorzkie żale na portalu.
lutonek, przestań się chłopie napinać i siedź tam gdzie siedzisz. masz swoje lata, mieszkasz w Anglii. Masz sporo pomysłów na uzdrowienie polskiego boksu, a na prezesa nie chcesz startować. Widzę, że chyba ta akcja - o której ktoś pisał tutaj na portalu - za coś tam z książeczkami zaszkodziła ci i tyle. I przypomnij sobie swoje maile do osób, o których tutaj tak źle piszesz (nie tylko w tym poście). Widać, że twój kontakt z rzeczywistością jest cos nie teges.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 17-10-2012 23:42:52 
Stasiu z Prosny...piszesz o komunie i o esbekach a zachowujesz się w stosunku do mnie tak samo jak byś sam był esbekiem.Radzisz mi abym się nie spinał i siedział w Anglii a najlepiej jak bym milczał.A welterweigt każe mi zamknąć ...mordę!A przecież to Wy mieszkacie w Polsce i czego bronicie?A ja wiem ...bronicie takich ludzi jacy sami jesteście!Jak bym mieszkał w Polsce to byście ...linczu dokonali pewnie!A o jakich książeczkach i mailach bredzisz to nie mój problem a własnie twój i to ty tracisz kontakt z rzeczywistością i fantazjujesz!O mnie się nie martw!Jestem w doskonałej formie!A Ty zamiast zajmować się mną zrob coś z Tymi którzy doprowadzili amatorski boks w Polsce do ruiny a od mojej osoby się... odczep!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.