JACOBS: NIC MNIE NIE ZATRZYMA

Już za dwa tygodnie po ponad półtorarocznej przerwie na ring powróci były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze średniej Daniel Jacobs (22-1, 19 KO). W maju ubiegłego roku u Amerykanina zdiagnozowano kostniakomięsaka – złośliwy, zagrażający życiu nowotwór tkanki kostnej. 25-letni zawodnik przeszedł skomplikowaną operację i wygrał z chorobą. Teraz chce znowu zwyciężać w ringu.

- Nic mnie teraz nie zatrzyma. Po tym wszystkim, przez co przeszedłem przez te półtora roku, moja determinacja jest na astronomicznym poziomie. Zdobędę teraz mistrzostwo świata – zapowiada.

Pięściarz z Nowego Jorku zaboksuje 20 października podczas świetnie obsadzonej gali w brooklyńskiej Barclays Center, gdzie dojdzie do aż czterech walk mistrzowskich. „Golden Child” liczy na to, że uda mu się powrócić na ring w efektownym stylu.

- Dobrze się prezentuję na sali treningowej. Oczywiście nie można porównywać pracy na sali do walki, ale jestem w formie. Trenuję od miesięcy, długo czekałem na tę szansę. Gdy już powrócę, nic mnie nie zatrzyma – mówi.

Jacobs wystąpi w Barclays Center w ośmiorundowym pojedynku. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego przeciwnikiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.