DeGALE MYŚLI O WALCE Z FROCHEM W 2013

Aktualny mistrz Europy wagi super średniej, James DeGale (12-1, 9 KO) już 13 października w Kent stanie do kolejnej obrony swojego tytułu. Będzie to jego pierwszy występ pod szyldem grupy Hennessy Sports, z którą parę tygodni temu podpisał kontrakt. "Chunky" wraz ze swoim promotorem zbroją się na walkę o mistrzostwo świata, do której doprowadzić chcą w przyszłym roku.

- Muszę być bardziej aktywny i prawodpodobnie zawalczę jeszcze dwukrotnie przed Bożym Narodzeniem. Cieszę się, że mogę zaprezentować się kibicom w otwartej telewizji, to z pewnością pomoże rozwinąć moją karierę. Jestem notowany w pierwszej dziesiątce rankingów trzech najważniejszych federacji, a Mick Hennessy chce, żebym boksował o tytuł już w przyszłym roku - rozpoczął Anglik.

Złoty medalista z Pekinu liczy, że popularny na Wyspach Carl Froch (29-2, 21 KO), który aktualnie jest w posiadaniu pasa IBF wagi super średniej, zgodzi się na starcie z nim w przyszłym roku.

- Froch jest świetnym pięściarzem i wojownikiem z prawdziwego zdarzenia, lubię go oglądać. Moja walka z nim o tytuł mistrzowski w przyszłym roku może być wielkim wydarzeniem na Wyspach. Mogę boksować z każdym z mistrzów. Teraz muszę stoczyć parę walk i będę gotowy na starcie z Frochem - zakończył DeGale.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bak
Data: 01-10-2012 14:53:09 
Froch by go rozwalił.
 Autor komentarza: basten1982
Data: 02-10-2012 01:09:53 
ciekawsza propozycja od ostatnich bokserów z którymi chciał się mierzyć Froch i rzeczywiście pewnie by wygrał ale z miłą chęcią btm obejrzał
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.