MICHALCZUK PO KONFERENCJI PZB

Po konferencji prasowej Polskiego Związku Bokserskiego oraz po publikacji naszego wywiadu z byłym szkoleniowcem Kadry Seniorek Leszkiem Piotrowskim, swój głos zabrała Karolina Michalczuk, która boksuje w PACO Lublin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DrewnoDiabloPablo
Data: 26-09-2012 09:28:36 
Nie dalem rady do konca wysluchac tego stekania,3 min starcza...
 Autor komentarza: alpl
Data: 26-09-2012 09:43:21 
ZERO. nic nie wniósł ten wywiad...
Nie mogę Ja osądzić kto ma rację, czy pan Piotrowski czy pani Karolina, jednak tutaj pani Karolina nie powiedziała nic takiego czym mogłaby odeprzeć zarzuty pana Piotrowskiego. Zero kontrargumentów. Wydawać by się mogło że jedyny argument którym pani Karolina chciała się posłużyć był "bo już taka jestem", jednak w rzeczywistości nie ma on żadnego znaczenia, nic on nie wnosi a do tego sprawia że wywiad stoi na tak mizernym poziomie. Do tego jeśli chodzi o panią przeprowadzającą wywiad to niestety ale słuchać się tego nie dało :(
+ wracanie ciągłe do jednego tematu do ciągle wertowanych już słów i przykładów przez klub PACO.. zabrakło mi tam tylko "wszystkie dziewczyny usmiechnięte a nasza Karola siedziała smutna" takie to przykre..... może tu warto odpisać słowami pani Karoliny " Bo już taka jest? "
Nie osądzam pani Karoliny i przede wszystki podziwiam ją za to co osiągnęła i nie mówię że to ona w tym sporze jest przegraną bo tego po prostu nie wiem, jednak po mojej obserwacji na dzień dzisiejszy walkę na konferencje/wywiady niestety przegrywa brakiem jakichkolwiek kontrargumentów.

Jednak trzymam kciuki za pozytywne zakończenie tej sprawy dla jednej jak i drugiej strony :)
 Autor komentarza: renegat
Data: 26-09-2012 09:56:02 
Kiepski wywiad.
 Autor komentarza: Lucky
Data: 26-09-2012 10:15:35 
Po pierwsze: Czemu w narożniku Karoliny oprócz Piotrowskiego nie było trenera Maciejewskiego ? Skoro inne zawodniczki miały po dwóch trenerów ? Piotrowski miał w zamiarach start w wyborach na Prezesa PZB i nie chciał się dzielić z nikim w razie sukcesu Michalczuk. Po drugie jak trener nie mógł wiedzieć kiedy odbywa się waga przed olimpiadą ? PARANOJA. Kolejne: Co do częstego robienia wagi przez Michalczuk, to Czy Piotrowski jest takim amatorem, że skoro wie, że nie była to naturalna waga Karoliny to czemu niszczył jej organizm przez częste robienie wagi ? OStatnie: skoro mieliśmy tylko jedną zawodniczkę na Olimpiadzie to można było dopasować przygotowania pod nią. Wiadomo było, że największymi rywalkami będą mańkutki to czemu przez cały okres sparingowy nie miała takiej zawodniczki ? Wstyd dla PZB i Piotrowskiego. Mając wroga we własnym "narożniku" cięzko coś osiągnąć.
 Autor komentarza: Fighterka69
Data: 26-09-2012 11:33:38 
Powiem tak: Ci ludzie spędzili na sali ze sobą tyle czasu, że aż w głowie mi się nie mieści że mogą darzyć siebie taką nienawiścią!
A jeśli chodzi o wypowiedz Pana Piotrowskiego na temat tego, że Michalczuk zastraszała swoje przeciwniczki poza ringiem to sama jestem świadkiem..
 Autor komentarza: Spoko62
Data: 26-09-2012 12:45:43 
Leszek Piotrowski, trener dobrej klasy ale zajmując się maglem pokazuje, że jest mało wartościowym człowiekiem.
Nie tego oczekujemy od przyszłego prezesa PZB.
Panie Leszku więcej mądrości, godności, klasy!!!!!
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 26-09-2012 13:20:59 
Jak ona może studiować???przecież nie potrafi składnie i z sensem złożyć dwóch zdań.Ja nigdy za nią nie przepadałem zawsze była antypatyczna,ciągle ma pretensje do kazdego taka prymitywna osoba widać ze z bardzo głębokiej wsi...
 Autor komentarza: boxxer
Data: 26-09-2012 14:40:42 
To co za cuda się działy na tych waszych zgrupowaniach trzeba temu panu było dać odrazu czerwoną kartkę! a nie pozwolić się wtrącać w sprawy osobiste Oj! kobietki kobietki jednak macie miękkie serduszka czego nie powiem o pięściach ;) myślę że gdyby byliście facetami to sprawa była by załatwiona inaczej i to na miejscu a Trener Aniołek! Niewinny! Cacy ;) widać z wypowiedzi tego pana że wszystko wie najlepiej nawet egzaminy potrafi załatwić tak wnioskuję z tej wypowiedzi - no to teraz na Prezesa się pcha a z jakiej racji porusza tematy prywatne! Niech sobie ten pan odpocznie dobrze mu to zrobi bo widać że po przednia funkcja go przerosła i ma wysokie mniemanie o swojej osobie a dla pani Karoliny duży Szacunek niech pani broni swojej Rodziny i Honoru!bo bez rodziny i honoru człowiek jest malutki a tak na marginesie co do niektórych :/ to czy pochodzi ze wsi czy z miasta niema najmniejszego znaczenia znam osobiście dużo śmieci pochodzących z dużych miast a i ludzi z honorem z małych Polskich wsi! Pani Karolino kiedy i gdzie można będzie panią znów zobaczyć w akcji oczywiście chodzi mi o RING ;) Powodzenia!
 Autor komentarza: ALONZO
Data: 26-09-2012 15:22:56 
Jezeli Michalczuk jest uznawana za talent kobiecego boksu, to lepiej spuscic zaslone milczenia na poziom tej odmiany boksu.

Tez mnie to zaskoczylo, ze Michalczuk ma studia...To juz kompletny upadek naszego szkolnictwa wyzszego.
 Autor komentarza: Lucky
Data: 26-09-2012 16:27:35 
Nie znam osobiście ani trenera Piotrowskiego ani Karoliny Michalczuk. Staram się jedynie wnioskować z osobistych faktów. A większość z nich przemawia na niekorzyść trenera. Chociaż całkiem możliwe, że po stronie Karoliny też leży cześć winny. Co do studiowania, to pochodzę z zapadłej wsi liczącej 3 tys. mieszkańców, a obecnie studiuję Prawo na UJ Krakowie. Z doświadczenia wiem, że ludzie prości są bardziej prawodomówni i częściej mogą pochwalić się taki cechami jak szczerość i szacunek dla drugiej osoby. Jaki kierunek skończyła Karolina ? Jeśli to był AWF lub uczelnia techniczna to krasomówstwo - sztuka poprawnego wysławiania się (dla tych, którzy pochodzą z takich wsi zabitych deskami jak Ja :P ) nie ma tu nic do rzeczy. Ponadto widać, że Karolina jest zdenerwowana podczas udzielania tego wywiadu co jest naturalne gdy ktoś obraża Twoją rodzinę i nie pomaga w poprawnym formułowaniu zdań.
 Autor komentarza: matboks
Data: 27-09-2012 11:43:22 
jestem rodzicem zawodniczki ,która też jeździła na kadrę i uważam że to co mówi pani Karolina to stek bzdur zawsze mogliśmy liczyć na każdą pomoc trenera Piotrowskiego pozdrawiam
 Autor komentarza: baquajan
Data: 27-09-2012 12:16:05 
A jakie to ma znaczenie czy Karolina ma studia czy nie, czy wyraża się pięknie czy nie??? W końcu nie studiuje polonistyki! A tak w ogóle to konferencja Pana Piotrowskiego miała podsumowywać przygotowania do IO i sam w nich udział, a można było się z niej dowiedzieć co nieco o Karolinie i rodzinie trenera Maciejewskiego. Ale już to, że nikt nie wie czy awans na igrzyska daje ćwierćfinał czy półfinał mistrzostw świata oraz to że o oficjalnym ważeniu też nikt nie ma bladego pojęcia to już normalka! A co do trzymania wagi przez cały okres przygotowań to chyba jakaś straszna bzdura!!! Jestem ciekaw, który z zawodników lżejszych kategorii wagowych nie robi wagi???
I dlaczego nikogo nie rażą sformułowania Pana Piotrowskiego typu: 'prezesie', 'kierowniku', 'dyrektorze' i tego typu cwaniaczenie?
Dla mnie to zwykły brak szacunku w stosunku do drugiego człowieka.
 Autor komentarza: Jaro68
Data: 08-10-2012 14:51:12 
Tak jak mówiłem bardzo szkoda piękna kariera sportowa wiele lat współpracy można by kolejne długie lata opowiadać o wspaniałej dziewczynie sportowcu która jako pierwsza wywalczyła złoty medal MŚ dla Polski a tak pozostanie niesmak. Jeszcze tak całkiem odrębnie do Pani Redaktor w zielonych paznokciach, po głosie słychać że to osoba młoda, nieładnie jest mówiąc o osobie bardziej doświadczonej życiowo, ze sporymi osiągnięciami zwracać się przez "ON" stwierdził, powiedział. Dla Pani to jest w dalszym ciągu Pan Piotrowski, Pan Trener młoda damo nie kolega z podwórka. Pytania też z podtekstem sugerowanym nie musiała Pani naprowadzać i opiniować, Pani Karolina wiedziała co chce powiedzieć wystarczyło pytania tylko zadawać. Forma przez Panią przyjęta świadczy o łagodnie mówiąc przeciętnym przygotowaniu zawodowym. p|zdr
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.