LESZEK PIOTROWSKI O IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH

We wtorek w Warszawie odbyła się oficjalna konferencja prasowa Polskiego Związku Bokserskiego oraz byłego szkoleniowca Kadry Seniorek Leszka Piotrowskiego. Tematem spotkania były przygotowania kadry do Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Zapraszamy na długi wywiad z wieloletnim, byłym już trenerem naszych pań.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: harag
Data: 21-09-2012 17:22:24 
Co z tym smsem?
 Autor komentarza: Jaro68
Data: 21-09-2012 20:54:51 
Krótko, rzeczowo i na temat. Chyba nikt nie ma wątpliwości Kto stworzył boks kobiecy w naszym kraju i Kto zbudował jego potęgę. Wyzwanie któremu ten człowiek jako jedyny sprostał i myślę ze dla wielu dziewcząt poza przygodą życia wskazał ciekawa drogę, pełną sukcesu zrealizowanych celów i marzeń. Wielkie wyrazy szacunku i wielkie podziękowania dla Wielkiego człowieka.
W Polsce widać łatwiej jest krytykować poczynania innych niż samemu czegoś dokonać i trudno zdobyć odwagę na zwykłe dziękuję.
Ja ze Swojej strony dziękuję za wszystko co zrobil Pan dla boksu kobiet w Polsce i mam odwage się pod tym podpisć Bednarek Jarek.
PS. Karolinie bardzo życzyłem sukcesu i nie mogłem długo dojść do siebie bo wszystkim wkoło mówiłem że tu będzie złoto, tym bardziej ubolewam że cała sprawa ma taki przykry finał. Karolina to wspaniały dużego formatu sportowiec co niejednokrotnie udowodniła, tyle że wielkosć buduje się na arenie sportowej i poza nią, trzeba o tym pamiętać. A skoro skończyła studia trzeba postawić sobie pytanie czy warto? Bo w tym pojedynku na pewno nie będzie wygranych i szkoda wielu lat ciężkiej pracy, bo co to teraz zmieni, a niesmak zawsze pozostanie. Taki klimat nie służy też w postrzeganiu tej dyscypliny na zewnatrz dlatego pozdrawiam Wszystkich rozsądnych którzy chca dla boksu jak najlepiej.
 Autor komentarza: Fighterka69
Data: 26-09-2012 11:39:51 
Ja również przyłączam się do podziękowań dla Pana Piotrowskiego! Jest na prawdę wielkim człowiekiem!
 Autor komentarza: Kowalgp
Data: 04-10-2013 13:19:39 
cite.../cite
q.../q
 Autor komentarza: Kowalgp
Data: 04-10-2013 13:20:01 
quoteasdasd/quote
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.