EUBANK JUNIOR JEDZIE DO DANII

Jedna z nadziei brytyjskiego boksu, Chris Eubank Junior (5-0, 2 KO) po raz pierwszy stoczy walkę poza Wyspami. W najbliższą sobotę, 22 września syn wspaniałego ''Simply the Best'' wystąpi w duńskim Fredrikshaven, na gali organizowanej przez Nisse Sauerlanda. Przeciwnik Juniora nie jest jeszcze znany.

Walką wieczoru będzie pojedynek Braekhus-Mathis o pasy WBC, WBA i WBO wagi półśredniej, promowany jako ''Pacquiao-Mayweather kobiecego boksu''. Wracając do Eubanka Juniora - przypomnijmy, że 23-letni młodzieniec wywołuje w Wielkiej Brytanii wielkie zainteresowanie i coraz więcej ludzi uważa, że może być talentem na miarę swojego ojca. Junior jest przede wszystkim bardzo szybki i posiada ciekawy repertuar ofensywny. Kiedy mieszkał i trenował w Stanach Zjednoczonych, pracował pod okiem Floyda Mayweathera Seniora, jednak na razie obrona pozostaje słabszą stroną gorącego prospekta. Ostatnia walka Eubanka z Terrym Carruthersem wywołała mieszane uczucia - od zachwytu po zarzuty efekciarstwa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: liscthc
Data: 18-09-2012 16:07:21 
Ojciec to jeden z moich ulubieńców,zobaczymy co będzie z syna,widziałem 2 jego walki amatorskie i tam przejawiał pewne cechy Staruszka.Trzymam kciuki za niego.
 Autor komentarza: Krzych
Data: 18-09-2012 18:24:33 
Widziałem kiedyś jakiś program o nim. Wypowiadał się tam jego ojciec i trener. Droga do kariery otwarta, trzeba tylko pracować
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.