CHAVEZ SENIOR O POSTAWIE SYNA

Legendarny Julio Cesar Chavez Senior nie jest zadowolony ze sposobu, w jaki jego syn Julio Cesar Chavez Junior (46-1-1, 32 KO) trenował przed przegraną walką z Sergio Martinezem (50-2-2, 28 KO). Młody pięściarz stracił pas mistrza świata WBC wagi średniej. Część treningów Junior odbył w domu, który wynajmował w Las Vegas. Kamery programu HBO 24/7 pokazały zdenerwowanego Freddiego Roacha, gdy czekał na Meksykanina w gymie, ale ówczesny mistrz się nie pojawiał.

- Junior pokazał jedynie 40 procent swoich możliwości. Nie wiem, co się stało. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia. Ta lekcja będzie dla niego wartościowym doświadczeniem. Nie boksował przez prawie całą walkę. Prawda jest taka, że trenował swoim sposobem i dlatego nie poszło mu w ringu tak, jak powinno pójść - stwierdził Senior.

- Mam nadzieję, że on rozumie swoją sytuację. Był bliski powtórzenia mojego wyczynu z walki z Taylorem. Mój syn miał wszystko, by wygrać z Martinezem. Rewanż może się odbyć w połowie 2013 roku. Myślę, że jeżeli Julio zacznie tak, jak walczył pod koniec sobotniego pojedynku, to wygra przez nokaut - dodał ojciec pięściarza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 18-09-2012 08:49:47 
mial swoja szanse i teraz niech spada
 Autor komentarza: SprytnyDeni
Data: 18-09-2012 11:01:23 
Srutututu majty z drutu.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 18-09-2012 14:05:42 
Panie Chavez Senior... Wstydu sie pan najadles i tyle.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.