MAIDANA ZŁAMAŁ KARASSA

Szalony Marcos Maidana (32-3, 29 KO) jak zwykle dostarczył nam niezwykle brutalnych wrażeń. Tym razem trafił na przeciwnika, który dotrzymywał mu kroku, a nawet zdawał się przełamywać Argentyńczyka. Ostatecznie jednak Jesus Soto-Karass (26-8-3, 17 KO) poległ przez TKO w ósmej rundzie.

Maidana zaczął walkę nieco spokojniej niż Karass, operując lewym prostym powoli zwiększał presję. Karras nieustannie parł do przodu i nic sobie nie robił z coraz większej ilości bomb Maidany. Do czasu. Po okresie sporej przewagi Meksykanina, który zaczął wyprowadzać dzikie swingi i spychać ''El Chino'' na liny (w międzyczasie obaj zostali również ukarani odjęciem punktów za faule), Argentyńczyk trafił pod koniec siódmej rundy lewym sierpem na szczękę, poprawił serią prostych i Jesus wylądował na deskach. Uratował go gong. Ósmą rundę Maidana rozpoczął oburęcznym atakiem. Dopadł Karrasa przy linach i okładał jak worek treningowy, aż wreszcie Kenny Bayless przerwał walkę. Być może trochę za wcześnie, ale Meksykanin nie protestował.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Andrzej
Data: 16-09-2012 05:09:08 
Rzeczywiście walka przerwana za wcześnie biorąc pod uwagę serce do walki jaką ma Karass. Must see.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 16-09-2012 05:15:10 
Maidana odporny sku,,wiel..Brawo dla Karrasa do momentu przerwania prowadzil na punkty,,,
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 16-09-2012 05:16:27 
zajebista wojna.........dzisiaj super walki!!!!
 Autor komentarza: Krzych
Data: 16-09-2012 05:21:34 
Jedno pytanie. Z czego zrobiona jest głowa Karrassa? Ile on zebrał czystych bomb... W dodatku od takiego punchera jak Maidana. Niesamowity typ. Świetna walka. Oby doszło do walki Matthysse-Maidana, to by była dopiero wojna. Szkoda, że walka Gonzalez-Ponce de Leon tak nie wygląda, musiałem odejść od TV bo bym zasnął przez tą walkę i przegapił Martineza..
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 16-09-2012 05:23:27 
gonzalez - ponce sie rozkrecila!!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.