17 LISTOPADA III GALA NG PROMOTIONS

17 listopada w Ełku odbędzie się III gala grupy boksu zawodowego NG Promotion należącej do Marcina Najmana oraz Łukasza Głowackiego. Poprzednie imprezy organizowane przez ten duet odbyły się w Częstochowie oraz Skarżysku Kamiennej. W walce wieczoru wystąpi powracający po 2 letniej przerwie weteran Dariusz Snarski (32-31-2, 6 KO).

Przeciwnikiem byłego mistrza WBF wagi lekkiej będzie zawodnik z Białorusi, którego nazwisko powinniśmy poznać wkrótce, a pojedynek zakontraktowano na 8 rund. Ponaddto na gali zaboksują zawodnicy Boxing Production - niepokonani Robert Świerzbiński (9-0, 3 KO) i Marcin Siwy (1-0, 1 KO), a także Ariel Krasnopolski (1-2, 0 KO), który w tym roku wrócił po 6 latach na zawodowe ringi. Na imprezie zaprezentują się również zawodnicy MMA oraz Kamil Bazelak w formule K-1. Gala jest dedykowana pamięci Jerzego Kuleja.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cycu1993
Data: 13-09-2012 22:29:26 
Wygląda całkiem przyzwoicie
 Autor komentarza: renegat
Data: 14-09-2012 14:17:32 
O Boże znowu ten shit z Najmankiem i jego wiernym azorkiem. Ciekawe czy stawką walki Snarskiego będzie super prestiżowy pas BN;] PO gali pewnie azroek napisze, że trybuny byłe pełen ( byłem na ich gali w Częstochowie to trybuny świeciły pustkami). Gale ogólnie kiepskie poza tym NG Promotions to jedyna stajnia bokserska bez ... bokserów. I teraz wszustko jasne skąd ten ryk samochodu w portalu azroka. Ogólnie ten portal zszeedł na psy. Zero ciekawych newsów. A azorek to taki sam "dziennikarz" jak z Najmana "bokser". Bez odbioru.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.