GŁAŻEWSKI ZADOWOLONY Z TRENINGÓW W DETROIT

Paweł Głażewski (17-1, 4 KO) przygotowuje się do swojej kolejnej walki, trenując w słynnym Kronk Gym w Detroit, wspólnie z Andrzejem Sołdrą (4-0, 3 KO), swoim nowym kolegą z grupy Babilon Promotion oraz szkoleniowcem Piotrem Pożyczką. "Głaz" jest zadowolony z warunków, w których może zbudować formę na pojedynek z Sofiane Sebihi (19-2, 13 KO), który odbędzie się już za niecały miesiąc w kopalni soli w Wieliczce.

- Aklimatyzacja przebiega dobrze, od poniedziału jestem już w normalnym treningu wspólnie z Andrzejem Sołdrą. Mieszkamy niedaleko Kronk Gym. Codziennie rano biegamy, a o 13 mamy trening na sali. Nie jest ona duża, ale ma swój klimat. Jest dodatkowo podgrzewana, aby treningi odbywały się w wysokiej temperaturze. Na początku przywitał nas sam Thomas Hearns, wraz ze swoim synem, który również tutaj trenuje. Poza tym na sali pojawia sie wielu znanych i doświadczonych pięściarzy, m.in. Luis Colazzo czy Dimitrij Salita. Nasz trener Piotr Pożyczka jest tu dobrze znany z czasów gdy współpracował z Markiem Piotrowskim, ma świetne kontakty i wielu przyjaciół. Wszyscy bardzo nam pomagają - nie ukrywa swojego zadowolenia Głażewski.

Trenującego wspólnie z nim Andrzeja Sołdrę również czeka na gali w Wieliczce trudny pojedynek, gdyż przyjdzie mu zmierzyć się z niepokonanym i mocno bijącym Ricky Denisem Pow (8-0, 6 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.