DiBELLA: CHAVEZ PRZYCIĄGNIE WIĘCEJ FANÓW

Promotor Lou DiBella nie uważa, by jego podopieczny Sergio "Maravilla" Martinez (49-2-2, 28 KO) został niesprawiedliwie potraktowany przy podziale zysków z sobotniego pojedynku z Julio Cesarem Chavezem Jr (46-0-1, 32 KO). Przypominamy, że meksykański mistrz zarobi co najmniej 3 miliony dolarów, a argentyński pretendent niecałą połowę tej kwoty (1.4 miliona).

- Bądźmy szczerzy, to Dzień Niepodległości Meksyku i Chavez przyciągnie większość kibiców. To nie powinien być podział 50-50. Poza tym Martinez dostanie także sporą część z zysków PPV - oświadczył DiBella. Wyczekiwane starcie odbędzie się w Thomas & Mack Center w Las Vegas. Organizatorzy sprzedali wszystkie bilety i z liczbą 19,186 pobili dotychczasowy rekord obiektu należący do Evandera Holyfielda i Lennoxa Lewisa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BobbySixKiller
Data: 12-09-2012 19:46:58 
To, że sprzedali tyle biletów co Holyfield i Lewis nic nie znaczy. Pozwolę sobie zacytować użytkownika konkurencyjnego portalu:

"rzeczywiscie Lewis z Holyfieldem sprzedali podobnie jak martinez/chavez 19 tys biletów- tylko ze w ich przypadku te bilety byly warte dokladnie 16,86 mln dolarów. i to było w 1999 roku.. a tutaj sprzedali 19tys za skromne 3 bańki. zero porównania."
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.