GRAND PRIX W POZNANIU

Niedawno obserwowaliśmy zmagania polskich pięściarzy w turnieju Grand Prix PZB w Grudziądzu, a już jutro, w czwartek 13 września jednocześnie na dwóch ringach ustawionych w wielkiej hali Arena w Poznaniu ruszają kolejne zawody z tego cyklu. Od godz. 12 trwać będzie ważenie i badania zawodników, a o godz. 15 trenerzy, sędziowie i działacze spotkają się na konferencji technicznej. Walki eliminacyjne rozpoczną się o godz. 17. Ich zwycięzcy spotkają się w ćwierćfinałach, które odbędą się w dwóch seriach w piątek, od godz. 11 i 17. Warto podkreślić, że do turnieju zgłoszono stu kilkudziecięciu pieściarzy z całego kraju.

Również w dwóch turach o godz. 11 i 17, ale już na jednym ringu rozegrane zostaną sobotnie półfinały, natomiast finały poznańskiego Grand Prix zaczną się w niedzielę 16 września o godz. 11, z efektowną oprawą muzyczną, którą zapewni DJ Taek. Tych kibiców, którzy są zainteresowani rywalizacją najlepszych polskich amatorów, a nie będą mogli wybrać się do hali Arena, zapraszamy na BOKSER.ORG, gdzie będziemy transmitowali niedzielne finały. Turniej w Poznaniu będzie jednocześnie miał status eliminacji do tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Radomiu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 13-09-2012 00:11:49 
Oczekuje od sędziów sprawiedliwych werdyktów i nic więcej!Przecież na jedno szkolenie przeznacza się kilka tysięcy złotych i co ważne nie SWOICH!Brawo Panowie sędziowie tak trzymać!!! a nigdy boks amatorski nie odniesie sukcesów!
 Autor komentarza: kriss89
Data: 14-09-2012 20:18:56 
Niestety, na sprawiedliwość sędziów nie ma co liczyć ... jesteś w Poznaniu, więc choćbyś nie wiem co robił, z Poznaniem nie wygrasz ... ;] brak słów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.