CHAVEZ I MARTINEZ POBILI REKORD

Redakcja, Informacja prasowa

2012-09-12

Tak jak spodziewali się organizatorzy, na kilka dni przed wyczekiwaną walką Julio Cesara  Chaveza Jr (46-0-1, 32 KO) z Sergio Gabrielem Martinezem (49-2-2, 28 KO) sprzedano wszystkie bilety, a było ich 19,186 - najwięcej w historii Thomas & Mack Center w Las Vegas. Tym samym młody meksykański gwiazdor i argentyński weteran pobili rekord należący wcześniej do Evandera Holyfielda i Lennoxa Lewisa, którzy na rewanżowy pojedynek ściągnęli 19,151 kibiców.

- Viva Chavez i Martinez - powiedział Bob Arum z Top Rank. - Na samych biletach wygenerowaliśmy ponad 3 miliony dolarów. Niemal dokładnie w 20. rocznicę pamiętnej walki Chavez Sr vs Camacho (17,972 sprzedanych wejściówek - czwarty wynik w historii Thomas & Mack), Junior prześcignie ojca we własnej epickiej batalii. Ojciec i syn zostaną na zawsze związani dwoma spośród najlepszych wyników w historii budynku.

- To celebracja wszystkiego, co wspaniałe w boksie - dodaje Lou DiBella. - Bez wątpienia jest to walka, którą wszyscy chcą zobaczyć i dzięki tym dwóm pięściarzom będzie to możliwe - na żywo w PPV. Zalecam także, by fani w Las Vegas kupowali bilety dla transmisji w telewizji przemysłowej, nim one również się skończą.