SZYMAŃSKI PO ZWYCIĘSTWIE W GRAND PRIX

Roman Szymański (zbieżność nazwisk z Patrykiem Szymańskim przypadkowa), zawodnik poznańskiego klubu Lechma PKB z powodzeniem wystąpił w Grand Prix Polski w boksie amatorskim. Podczas czterodniowych zawodów w Grudziądzu, Szymański stoczył cztery walki w kategorii 69 kg. Wszystkie zakończyły się jednogłośną wygraną zawodnika z Kostrzyna koło Poznania, dzięki czemu Szymański triumfował w całym turnieju.
 
- Tak jak to ma miejsce na turniejach, każda z walk miała swoją historię. Jedna była cięższa, druga łatwiejsza. W dwóch pojedynkach walczyłem z zawodnikami praworęcznymi, a w kolejnych dwóch z mańkutami. W szczególności ostatnia finałowa walka była bardzo zacięta – powiedział Szymański.
 
Najbliższym turniejem w jakim wystartuje Szymański będzie Grand Prix w Poznaniu, które rozpocznie się 14. września. - Całe przygotowania mam jednak podporządkowane pod Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Radomiu na początku października. Korzystając z okazji chciałbym podziękować firmie Agrochest za wspieranie mojej kariery – dodaje Szymański, które ma ambicję zdobycia złotego medalu na tych mistrzostwach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 08-09-2012 11:51:20 
:)
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 08-09-2012 15:13:57 
A w Boks Poznań już nie trenuje?
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 08-09-2012 15:26:03 
Na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Radomiu wystąpi w barwach Boks Poznań ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.