BLODWORTH: WALKER NIE JEST BALETMISTRZEM

Piotr Jagiełło, Informacja prasowa

2012-08-25

Trenujący Tomasza Adamka (46-2, 28 KO) Roger Bloodworth przestrzega wszystkich przed lekceważeniem Travisa Walkera (39-7-1, 31 KO), który 8 września w Prudential Center wyjdzie do ringu naprzeciw "Górala". Doświadczony szkoleniowiec dostrzega największe zagrożenie ze strony prawej ręki Amerykanina mającego smykałkę do nokautowania swoich oponentów.

- Tomasz wybiera trudnych przeciwników. Niektórzy twierdzą, że Walker do takich nie należy, ale on jest wymagającym pięściarzem – twierdzi Bloodworth, dodając. - Oglądałem jego nokaut na Kali Meehanie. Travis wciąż ma kopyto w prawej rękawicy i jeżeli dasz się złapać na takie uderzenie to możesz polecieć na deski. Adamek będzie musiał unikać tego zagrożenia, samemu zadając ciosy.

Przedstawiciel amerykańskiej myśli szkoleniowej jest przekonany, że Walker będzie szukał otwartej wymiany ciosów, ponieważ taki scenariusz najbardziej mu odpowiada.

- Walker będzie chciał się bić, nie spodziewam się po nim pokazu tańca baletowego w ringu. Travis będzie miał wobec Tomka naprawdę złe zamiary. Mój zawodnik musi trzymać się swojego planu taktycznego, unikać prawej ręki rywala i wówczas zobaczymy, co z tego wyjdzie – zakończył Bloodworth.