DOUG FISCHER: MARTINEZ WYGRA Z CHAVEZEM

Cały bokserski świat czeka na 15 września, kiedy w Thomas & Mack Center w Las Vegas dojdzie do arcyciekawej walki pomiędzy znakomitym Sergio Martinezem (49-2-2, 28 KO) a niesamowicie popularnym championem federacji WBC w wadze średniej - Julio Cesarem Chavezem Jr (46-0-1, 32 KO). Do niedawna nikt nie wierzył w zwycięstwo syna meksykańskiej legendy, ale ostatnie występy Juniora pokazują, że jest wojownikiem z prawdziwego zdarzenia i niektórzy eksperci zaczynają przychylać się do opinii, że stać go na pokonanie "Maravilli". Innego zdania jest dziennikarz "Biblii Boksu", jak powszechnie nazywany jest magazyn The Ring.

- Myślę, że Martinez sprawi Chavezowi systematyczne lanie, ale młodszy i większy Junior będzie w stanie dużo przyjąć i sam przejmie inicjatywę w środkowych rundach. Końcówka będzie jednak należeć do Martineza. Może nawet uda mu się zastopować Chaveza, ale bardziej prawdopodobna wydaje mi się nieznaczna, ale jednogłośna punktowa wygrana - pisze w odpowiedzi na list czytelnika Doug Fischer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deter
Data: 24-08-2012 15:52:07 
Znów mamy cytat z nieistniejącej wypowiedzi :)
 Autor komentarza: Bobus
Data: 24-08-2012 16:25:10 
Moim zdaniem Martinez padnie.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 25-08-2012 04:44:34 
Bobus,
zgadzam sie z toba, Martinez to nie jest technik, to swiena kondycja i sila ciosu, niestety przy zmutowanym Chavezie okaze sie to za malo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.