BERTO OTRZYMAŁ LICENCJĘ W KALIFORNII

Dwukrotny mistrz świata wagi półśredniej, Andre Berto (28-1, 22 KO), otrzymał licencję od California State Athletic Commission i już wkrótce możemy znów zobaczyć go w ringu.

- Jako osoba wierząca w czystość w sporcie, nigdy nie użyłem żadnych zakazanych środków. Wszystko co osiągnąłem jest rezultatem mojej ciężkiej pracy i determinacji. Cieszę się, że cała ta sytuacja jest już za mną. Nie mogę doczekać się powrotu - powiedział 28-letni bokser.

Berto wpadł na dopingu w maju, kiedy podczas wyrywkowych testów w jego organizmie wykryto bardzo niewielkie ilości zabronionej substancji, która mogła znaleźć się w organizmie bez wiedzy pięściarza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polak93
Data: 21-08-2012 22:03:04 
Hehe no to niezłe jaja.Zrobili z chłopa dopingowicza,zabrali dobrą walke z Ortizem po czym się okazało,że to po lekach,którymi leczył kontuzję.To jest szambo.
 Autor komentarza: Coperek
Data: 21-08-2012 23:45:42 
Powinno sie robić błyskawiczne dochodzenia i porządnie. Kiedy są wątpliwości jak tutaj to lepiej wypuścić winnego niż skazać niewinnego. Tylko że takie sytuacje to rzadkość. Bo większość środków nie występuje w chrzanionych płatkach kukurydzianych, tylko w koksach i jak ktoś zostaje złapany to nie ma dyskusji.
Przecież to bardzo łatwo ukrócić. Problemem jest cackanie się z nimi. Teraz sobie zawodnik myśli "Nakoksuje się to mi dużo pomoże, osiągnę to i to. Jak mnie złapią to zawieszą na pół roku czy rok, warto zaryzykować".
A wystarczy wprowadzić dożywotnią dyskwalifikację to jeden z drugim myślałby tak:

"Oops... lepiej nie ryzykować, bo jak mnie złapią to będzie po mnie!"

To ryzyko po prostu nie może się opłacać.
 Autor komentarza: Krzych
Data: 22-08-2012 01:44:21 
To jest właśnie najgorsze. Nic nie wiadomo, nic nie udowodnione, ktoś tylko szepnie słowo i jest dym w mediach.
 Autor komentarza: gemba
Data: 22-08-2012 10:51:57 
dobrze ze berto dostal licencje licze na jego walki z floydem i paqiao
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 22-08-2012 11:40:19 
Berto nie ma startu do Floyda czy Mannego. Zdecydowanie ciekawszą opcją wydaje się być rewanż z Ortizem do którego mam nadzieję dojdzie w końcu na początku przyszłego roku. I jestem przekonany, że Vicious po raz kolejny skopie tyłek dopingowiczowi, który oskarżał właśnie Vicotora o stosowanie niedozwolonych środków!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.