GOMEZ OTWARTY NA REWANŻ Z KADDOUREM

Dawny pretendent do tytułu mistrza świata, który po raz pierwszy pokazał się szerszej publiczności występując w programie "Contender", Alfonso Gomez (23-6-2, 12 KO), nie ma nic przeciwko rewanżowi z Ahmadem Kaddourem (25-2-1, 10 KO), którego pokonał przed ośmiu laty w jednym z odcinków bokserskiego show.

Reprezentujący barwy Danii 30-letni "Babyface" w rozmowie z World Boxing News wyjawił, że chętnie weźmie odwet na swych obydwu pogromcach. Pierwszym jest wspomniany Meksykanin, drugim natomiast Amerykanin Ishe Smith (23-5, 11 KO).

- Do każdej walki można doprowadzić. Tym razem zlałbym go jeszcze bardziej - zapewnił Gomez, który we wrześniu 2004 roku wygrał z Kaddourem gładko na punkty po pięciu jednostronnych rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Demolka
Data: 21-08-2012 21:17:12 
Ahmadem Kaddour świetny show men. Myślał sobie chłopak że jest drugim Muchamadem Ali, jednak oprócz niewyparzonego jęzora nie za wiele w ringu potrafił pokazać, choć muszę przyznać że w walce z Gomezem w programie the contender miał parę niezłych momentów.
 Autor komentarza: garson
Data: 21-08-2012 21:45:25 
Pięciu jednostronnych rundach ?! Z tego co pamiętam to w ostatniej rundzie Gomez był na skraju KO ale mimo wszystko dzięki ogromnemu sprytowi wytrwał i nawet zaatakował na sam koniec.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.