TRAVIS SIMMS ARESZTOWANY I ZWOLNIONY

Policja w Norwalk w stanie Connecticut zatrzymała w niedzielę byłego mistrza świata w wadze półciężkiej Travisa Simmsa. 41-letni Amerykanin znalazł się w dużej grupie zakłócającej porządek publiczny. Simms miał stawiać opór podczas interwencji policji i został w końcu obezwładniony przy użyciu paralizatora. Po wpłaceniu kaucji w wysokości tysiąca dolarów został zwolniony z aresztu. Sprawy póki co nie komentuje.

Simms zdobył pas WBA w wadze półciężkiej w 2003 roku, pokonując przez nokaut w piątej rundzie Alejandro Garcię. Dwukrotnie z powodzeniem bronił pasa, aż w 2007 odebrał mu go Joachim Alcine. Ostatnią zawodową walkę stoczył w czerwcu 2009. W sumie na profesjonalnym ringu odniósł 27 zwycięstw (20 KO) i doznał jednej porażki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gregor07
Data: 21-08-2012 12:27:00 
,,Simms zdobył pas WBA w wadze półciężkiej w 2003 roku, pokonując przez nokaut w piątej rundzie Alejandro Garcię. Dwukrotnie z powodzeniem bronił pasa, aż w 2007 odebrał mu go Joachim Alcine." Jr średniej, a nie półciężkiej, obronił go raz, a w 2007 został mistrzem ponownie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.