NICK CANNON ZAPOWIE WARDA I DAWSONA

Nie Michael Buffer, a aktor Nick Cannon będzie ringowym konferansjerem podczas zaplanowanej na 8 września gali, której głównym wydarzeniem będzie starcie unifikacyjne w wadze super średniej pomiędzy Andre Wardem (25-0, 13 KO) a Chadem Dawsonem (31-1, 17 KO).

- Jestem wielkim fanem boksu, śledzę ten sport i jestem bardzo podekscytowany tym, że będę mógł przedstawić w ringu tych dwóch znakomitych pięściarzy. To będzie niezapomniane wydarzenie – mówi 31-letni aktor.

Cannon, prywatnie mąż Mariah Carey, jest też między innymi muzykiem i komikiem. Od 2009 roku prowadzi program "America’s Got Talent". Wrześniowy występ na gali Ward – Dawson będzie jego debiutem w roli bokserskiego anonsera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Koksu
Data: 21-08-2012 11:45:24 
hehe bo bufer pewnie będzie na gali kliczko albo na adamku
 Autor komentarza: shannon0briggs
Data: 21-08-2012 12:20:58 
Buffer na Adamku? Chyba żartujesz, Jego gaża wyniosłaby wiecej niż Walkera hehehe. Gorala w PC zapowiada na ogół Antonacci (czy jakoś tak).

Ogólnie Adamek już jest past past past prime. Skończył się między Grantem gdzie pomimo klopotow w 5 rundzie ladnie "wybiegał" i wyboksował Michaela (i nie ujmując Tomaszowi, po swietnym występie przeciw Arreoli, chyba najwiekszym zwyciestwie w karierze, biorac pod uwage zagrozenie ze strony rywala) a Vitkiem. Vitek złamał Adamka. Do tego prowadzenie go przez sztab szkoleniowy. Bez sensu. Ocięzały, wolny, nie potrafiący zdecydowanie pokonac rywala, ktory "stracil" w pierwszej rundzie jedna reke.

Nie jestem hejterem, pisze co widze. Tomka powinni odchudzic do tych 95 gdziebył "najswiezszy", zwolnić Rogera, zatrudnić Shieldsa (zeby juz nie mieszac z kolejnym odamerykanizowaniem przez Gmitruka, choc to byloby najlepsze chyba) i postarac sie dac kilka dobrych walk z rywalami jak Povietkin, Fury, Huck (w HW), Cunn (w HW), Chisora itp. Na pewno nie Wlad. Bo on zrobi to co Vit... tylko mocniej...
 Autor komentarza: barteksz300
Data: 21-08-2012 13:55:50 
Dokładnie , nie tylko ja widzę że Adamek powoli się kończy. Jak twierdzi , pracują z Rogerem nad siłą ciosu. Moim zdaniem on powinien bardziej się skupiać nad swoimi atutami szybkością , zejściami itp bo nieco mocniejszy cios w przypadku Adamka nic tu nie pomoże.
 Autor komentarza: maris4321
Data: 21-08-2012 14:50:00 
cyt. "głównym wydarzeniem będzie starcie unifikacyjne w wadze super średniej "

Do Redaktorów bokser.org.
Nie będzie to starcie unifikacyjne w kategorii super średniej z uwagi, że Chad jest mistrzem w półciężkiej i schodzi na tą walkę do kat. SS. Tak więc stawką tego pojedynku będą tylko tytuły Warda.
 Autor komentarza: Bobus
Data: 21-08-2012 15:14:08 
shannon0briggs

Zgadzam sie. Moim zdaniem nie ma co juz pracować nad siłą ciosu bo w tym wieku juz raczej tego elementu nie poprawią. I zgadzam sie również że powinni Tomasza odchudzić do tak 96/97 kg... moze i by nie nokautował rywali ale przynajmniej by ich ogrywał szybkością...A co do rywali których wymieniłeś to odchudzony Adamek z walki z Arreolą pokonuje kolejno Povietkina, Tysona F, Hukica , Cunna, a z Chisorą to różnie.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 21-08-2012 19:04:19 
jakie madre wywazone wpisy , dokłądnie jedyny sens Adamka w HW to było 95-97 kg i jestem przekonany ze ten 95 kg Adamek bił mocniej niz teraz bo był szybszy i precyzyjnijeszy ,
a teraz to juz równia pochyła i dla dobra Gorala lepiej zeby do tej walki z waldem nie dopchał sie nigdy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.