SpaRING - RUNDA PIĄTA

Zgodnie z tradycją, we wtorek (21 sierpnia) o godzinie 19:45 na łamach Bokser.Org odbędzie się kolejny odcinek magazynu pięściarskiego SpaRING. Dla naszych widzów przygotowaliśmy specjalną gratkę, bowiem telefonicznym gościem piątej rundy będzie… Francisco Palacios (21-1, 13 KO), który prosto ze słonecznej Florydy zdał nam relację z przygotowań do rewanżowej walki z Krzysztofem Włodarczykiem (46-2-1, 33 KO).

Wywiad został zarejestrowany w piątek. Portorykańczyk powiedział m.in., że "Diablo" zostanie znokautowany na ringu we Wrocławiu. Specjalnie dla naszych widzów wyemitujemy całą rozmowę z lektorem. Rewanżowe starcie o pas mistrzowski WBC w wadze junior ciężkiej będzie tematem przewodnim najbliższej rundy.

Ponadto omówimy dla Was wydarzenia z wczorajszej gali Babilon Promotion w Międzyzdrojach. Walki w nadmorskim Amfiteatrze oglądaliśmy na żywo z wysokości ringu i z chęcią podzielimy się swoimi przemyśleniami, podsumowując czwartą już imprezę z cyklu Seaside Boxing Show.

W ostatnim odcinku ogłosiliśmy konkurs w którym można było wygrać Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011 z autografami. Udało nam się zdobyć podpisy m.in. Piotra Wilczewskiego, Pawła Głażewskiego, Dariusza Snarskiego, Felipe Romero i Dariusza Sęka. Wyjątkowa nagroda trafiła w ręce użytkownika matias. Pozostałych uczestników zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Program poprowadzą nasi redaktorzy – Maciej Dąbkowski i Piotr Jagiełło. Za stronę techniczną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.