ADAMEK ZDERZY SIĘ Z POCIĄGIEM

fot. Agata Gierlak, Adamek Team

2012-08-02

Tomasz Adamek (46-2, 28 KO) na środowej konferencji prasowej w Prudential Center w Newark pierwszy raz stanął twarzą w twarz ze swoim przeciwnikiem Travisem "Pociągiem Towarowym" Walkerem (39-7-1, 31 KO). Pięściarze zmierzą się w sobotę 8 września w hali, Prudential Center. Będzie to 10 pojedynek Górala w tym miejscu.

- Pracuję z Tomkiem od jego pierwszego dnia pobytu w Stanach. Szybko związaliśmy się z Kathy Duvą, która jest wspaniałym partnerem. Wierzę, że nasza wspólna praca zaowocuje kolejną walką Tomka o mistrzowskim pas - powiedział na konferencji prasowej Ziggy Rozalski, menadżer Adamka.

- Ten przeciwnik jest silny, wie jak zadawać ciosy i jest pewny, że złapie Tomka w ringu. Mam wątpliwości czy mu się to uda, ale jestem pewny, że ta ich walka będzie widowiskowa niczym wspaniały pokaz fajerwerków - powiedział trener Roger Bloodworth, który nie krył swego zadowolenia z pojedynku Adamka z Walkerem.

- Nie uciekam w ringu, mam za to bardzo dobrą pracę nóg i uwielbiam bić kombinacjami. Moim celem jest stworzenie niezapomnianego widowiska dla moich fanów. Walka z Walkerem będzie niczym zderzenie pociągów, towarowego z super expresowym. Nikt nie może mi zarzucić, że dobieram sobie słabych przeciwników. Po pierwsze sam ich sobie nie wybieram, tylko akceptuje przedstawione mi propozycje, a po drugie po zwycięskiej walce z bardzo dobrym i utalentowanym Eddiem Chambersem, będę walczył z silnym i potężnym Travisem Walkerem. Nie będzie to łatwe, ale robię to dla fanów. Boks jest sportem dla nich i za każdym razem kiedy wchodzę do ringu daję z siebie wszystko - "Góral" odpierał na konferencji zarzuty, że ucieka w ringu, i że dobiera sobie słabych przeciwników.


Tomasz Adamek (46-2, 28 KO) 8 września w Prudential Center w Newark zmierzy się Travisem Walkerem (39-7-1, 31 KO), broniąc tytułu IBF North American w wadze ciężkiej. W sprzedaży są już dostępne bilety na pojedynek, który wyłoni pięściarza na na drugim miejscu w rankingu prestiżowej federacji IBF w dywizji królewskiej.

Bilety w cenie 180$ (przy ringu), 105$ i 55$ dostępne są poprzez serwis internetowy Ticketmaster, można je też zamówić na telefon (1-800-745-3000) oraz poprzez  Ticketmaster Express (866-448-7849). Kibice mogą również zakupić swoje bilety na miejscu gali w Prudential Center.


Tomasz Adamek (46-2, 28 KO) will defend his IBF North American Heavyweight title on Saturday afternoon, September 8th at Prudential Center in Newark, NJ when he takes on Travis Walker (39-7-1, 31 KO). The fight is also a voluntary eliminator for the #2 IBF heavyweight position.

Tickets priced at $180 ringside, $105, and $55 are available through Ticketmaster: online at www.ticketmaster.com; Charge-by-phone: 1-800-745-3000; Ticketmaster Express 866-448-7849; and Ticketmaster ticket centers. Tickets are also available at Prudential Center's Box Office.

September 8th at Newark's Prudential Center features Tomasz Adamek vs. Travis Walker. The fight will be available in Poland on PPV. Prudential Center doors will open at 1:30PM, first fight is 2:00PM. The card is presented by Main Events in association with Peltz Boxing, and Ziggy Promotions.