ARUM GRATULUJE 50 CENTOWI

Utworzona przez 50 Centa grupa The Money Team Promotions (TMT) może pomóc rozreklamować boks zawodowy w środowisku czarnoskórych mieszkańców Stanów Zjednoczonych i... będzie dużym ułatwieniem w negocjacjach na linii Floyd Mayweather (43-0, 26 KO) - Manny Pacquiao (54-4-2, 38 KO). Tak przynajmniej uważa zachwycony tą inicjatywą szef konkurencyjnej grupy Top Rank - wiekowy Bob Arum.

- Życzę 50 Centowi i jego nowej marce samych sukcesów i dużo szczęścia, bo jego kariera biznesowa mówi sama za siebie i pokazuje, że on z łatwością dociera do czarnoskórych mieszkańców USA. Jeżeli uda mu się dokonać tego w boksie, wszyscy na tym skorzystają - powiedział Arum.

- My dokonaliśmy tego z Latynosami. Reklamowaliśmy u nich boks i promowaliśmy ich gwiazdy, co doprowadziło do sytuacji, że dziś to oni są największymi fanami tego sportu. Właśnie dlatego życzę 50 Centowi i jego ekipie powodzenia. Będę im kibicował - dodaje wpływowy promotor. - Sądzę, że skoro teraz 50 będzie promotował Floyda, walka Mayweather-Pacquiao stanie się znacznie łatwiejsza do zorganizowania. Floyd będzie miał po swojej stronie mentora i przyjaciela, który zadba o jego interesy, a ja będę stroną Manny'ego.

- To może zadziałać. Innymi słowy - nigdy nie zamierzałem być jednym promotorem na rynku, bo to byłoby co najmniej dziwne. Wygląda na to, że Floyd ma swoją firmę, a Manny swoją i każdy może wyciągnąć z tego zysk. Wszyscy będą zadowoleni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 01-08-2012 19:07:02 
Teraz Floyd będzie zarabiał jeszcze większe pieniądze. Może faktycznie jest szansa, że dojdzie do tej walki.

Szczerze mówiąc to nie rajcuje mnie już tak jak 2 lata temu, ale to wciąż największy możliwy do zorganizowania pojedynek w boksie na dzień dzisiejszy. Jednak wyniku De la Hoya - Mayweather już raczej nie pobije.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 01-08-2012 19:13:31 
Fryto666
Fakt,kiedyś ta walka mnie strasznie nurtowała,nie dawała spokoju,wciąż o niej myślałem,a dziś już prawie zapomniałem,ale jak miałaby się odbyć to będzie super,oby jak najszybciej,czyli w ciągu roku albo i mniej.
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 01-08-2012 19:22:46 
Myślę, że obaj stoczą jeszcze jedną walkę w tym roku i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to może w pierwszej połowie 2013 w końcu się spotkają razem w ringu.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 01-08-2012 19:27:10 
Oby,choć wielkiej nadziej robić se już nie będę.Obaj już raczej nie są w swoich prime,jednak wydaje mnie się że Pacman stracił nieco więcej ze swojej świetności,walka dość wyrównana z lekkim wskazaniem na Floyda.
 Autor komentarza: atmel
Data: 01-08-2012 20:08:06 
Arum ty ....
 Autor komentarza: adekw
Data: 01-08-2012 23:01:24 
Pacquia to świetny bokser, ale nie radzi sobie z takim stylem jaki ma np Floyd czy Marquez.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.