BRAEHMER CHCIAŁBY WALCZYĆ Z GUTKNECHTEM

Były mistrz świata WBO wagi półciężkiej, niespełna 34-letni Niemiec Juergen Braehmer (38-2, 30 KO), mający prawa obowiązkowego pretendenta do tytułu zawodowego mistrza Europy tej kategorii, chciałby skrzyżować rękawice z posiadaczem pasa EBU, swoim rodakiem, Eduardem Gutknechtem (24-1, 9 KO).

- Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby ta walka doszła do skutku - informuje na swojej stronie internetowej były rywal Aleksego Kuziemskiego. - Niestety, przynajmniej do tej pory, nie otrzymaliśmy odpowiedzi od Sauerland Event. Myślę, że oni nie są zainteresowani walką ze mną, ale pewności nie mam. Aktualnie nie jestem związany z żadną grupą promotorską. Mimo to miałem ciekawe oferty walk ale ostatecznie nie doszło do podpisania kontraktów.

Pochodzący z Kazachstanu "Eddie" Gutknecht w rozmowie z dziennikarzami serwisu AllBoxing.ru powiedział, że aktualnie przygotowuje się do planowanej na 25 sierpnia gali w Berlinie. Przyznał przy tym, że nazwisko jego przeciwnika nie jest jeszcze znane.

- Staramy się doprowadzić do walki o tytuł mistrza świata, ale jeśli po  drodze będę musiał stoczyć jeszcze jedną walkę, chętnie zmierzę się z Juergenem Braehmerem lub Bernardem Hopkinsem - powiedział mistrz Europy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BadNews
Data: 25-07-2012 11:05:08 
wow Hopkins tez napewno marzy o tym pojedynku heheh
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.