WALKA WŁODARCZYK-PALACIOS II PRAWIE PEWNA

Redakcja, Polsat

2012-07-14

W trakcie rozmów w studiu telewizji Polsat w ramach trwającej właśnie transmisji gali z Londynu, Andrzej Wasilewski potwierdził, że rozmowy z obozem Francisco Palaciosa (21-1, 13 KO) są bliskie sfinalizowania i prawie na pewno dojdzie jednak do drugiej walki "Czarodzieja" z mistrzem świata WBC Krzysztofem Włodarczykiem (46-2-1, 33 KO).

Pojedynek ten zaplanowany jest na 22 września w Hali Stulecia we Wrocławiu, znanej polskim kibicom boksu z pamiętnych walk Andrzeja Gołoty. Palacios został wyznaczony przez federację WBC jako obowiązkowy pretendent do pasa będącego w posiadaniu "Diablo".

Jednocześnie promotor polskiego pięściarza zwrócił uwagę, że informacja o planowanej na tej gali walce Mariusza Wacha (27-0, 15 KO) z byłym rywalem Gołoty i Adamka Michaelem Grantem (48-4, 36 KO) miała wyłącznie charakter medialnej spekulacji. Warto jednak dodać, że taką informację potwierdzał sam Wach. Tak czy inaczej, do pojedynku promowanego przez Global Boxing pięściarza na gali Knockout Promotions we Wrocławiu nie dojdzie.