TYPUJ Z BOKSER.ORG, WYGRAJ CENNE NAGRODY!

Redakcja, Informacja własna

2012-07-14

REGULAMIN KONKURSU >>

Zapraszamy na konkurs dla zarejestrowanych czytelników BOKSER.ORG, który polega na właściwym wytypowaniu zakończenia dzisiejszej walki Derecka Chisory (15-3, 9 KO) z Davidem Haye'em (25-2, 23 KO). Do wygrania Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009 z autografem "Del Boya" oraz pięć zestawów ubrań z serii "Las Vegas Power Energy Drink – Tomasz Adamek Team". W skład każdego zestawu wchodzi kurtka, koszulka męska i damska oraz czapka biała i czarna.

Regulamin:


1. W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowani czytelnicy BOKSER.ORG.
2. Odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: "Jakim wynikiem i kiedy zakończy się walka Dereck Chisora – David Haye?", wysyła się w komentarzu w rozwinięciu tej wiadomości.
3. Można wstawić tylko jedną odpowiedź. W przypadku podwójnej odpowiedzi, osoba biorąca udział w konkursie zostaje zdyskwalifikowana.
4. Odpowiedź wstawiamy w formacie: Imię i nazwisko zwycięzcy : Punkty/TKO/KO : Runda : Czas
5. Nagrodę główną otrzyma autor odpowiedzi najbliższej rezultatowi pojedynku, pięć nagród dodatkowych otrzymają autorzy pozostałych prawidłowych bądź bliskich rezultatowi pojedynku odpowiedzi
6. Jeśli właściwych, kwalifikujących się do otrzymania nagród odpowiedzi będzie więcej niż jedna, zwycięzcy zostaną wyłonieni w formie losowania.
7. Odpowiedzi można wysyłać dzisiaj do godziny 22:30, bądź do momentu rozpoczęcia pojedynku, jeśli zacząłby się przed 22:30.
8. Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi jutro wieczorem.

 

Przykłady odpowiedzi:


David Haye wygra na punkty:
Odpowiedź: David Haye: Punkty : 10 : 3:00
Dereck Chisora znokautuje Davida Haye'a w połowie szóstej rundy:
Odpowiedź: Dereck Chisora: KO : 6 : 1:30
Sędzia przerwie pojedynek w 45. sekundzie 4. rundy i ogłosi zwycięstwo Davida Haye'a:
Odpowiedź: David Haye: TKO : 4 : 0:45
Remis:
Odpowiedź: Remis: Punkty : 10 : 3:00
David Haye nie wyjdzie do 10. rundy walki i zwycięzcą zostanie Dereck Chisora:
Odpowiedź: Dereck Chisora: RTD : 9 : 3:00

 

 Nagroda:


Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009 z autografem Derecka Chisory oraz pięć zestawów ubrań z serii "Las Vegas Power Energy Drink – Tomasz Adamek Team". W skład każdego zestawu wchodzi kurtka, koszulka męska i damska oraz czapka biała i czarna.