BOKSERSKI DEBIUT ZNANEGO KICK-BOKSERA

Były mistrz świata K1-MAX, Albert "Hurricane" Kraus postanowił, że zostanie zawodowym bokserem. 32-letni Holender, który zadebiutuje 2 września podczas gali boksu zawodowego w Hadze, wierzy, że odniesie sukcesy także w walce na pięści.

O sportowej klasie Krausa świadczy fakt, że zarówno w kickboxingu, jak i w K1 osiągał wielkie sukcesy, pokonując m.in. Mike`a Zambidisa, Yoshihiro Sato, Buakawa Por Pramuka, Andy Souwera, czy Masato. Skąd pomysł na boks? Holender nie ukrywa, że szuka nowych wyzwań i ...pieniędzy. Nie oznacza to jednak, że zrywa z kick-boxingiem - wręcz przeciwnie - nadal chce w przyszłości zdobywać tytuły mistrzowskie, ale postanowił, że przez "pewien czas" skoncentruje się na nowej dyscyplinie.

W bokserskiej aklimatyzacji pomagają Krausowi m.in. Husnu Kocabas (11-krotny amatorski mistrz Holandii) oraz ceniony trener Piet Xhofleer. Holender ma także za sobą zajęcia ze znakomitym niegdyś amatorem Arnoldem Vanderlijde (medalista Mistrzostw Świata, Europy i Igrzysk Olimpijskich) i samym Felixem Sturmem (Kraus występować ma podobnie jak Niemiec w limicie wagi średniej).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: black111
Data: 12-07-2012 15:45:56 
Piękne były czasy K-1 ciężkiego i K-1Max w Japonii. Szkoda że juz tego turnieju nie ma.
 Autor komentarza: mark13pl
Data: 12-07-2012 16:20:49 
Wiadomo, co się dzieje z Badrem Harim? Miał na początku 2012 rozpocząć karierę bokserską.
 Autor komentarza: Jasiu1976
Data: 12-07-2012 16:25:38 
Bard Hari poza tym ,ze obraca zone Rudda Gullita (taki dosc znany pilkarz lat80-tych) i tlucze ludzi ktorzy mu podskoczyli - wczoraj bodaj w Amsterdamie na jakiejs imprezie kogos tam sklepal , dzis w De Telegrafie nawet o tym pisali , to nie robi nic co by go promowalo jako sportowca.
Nawet nie wiadomo czy trenuje....
 Autor komentarza: mark13pl
Data: 12-07-2012 16:41:41 
Dzięki za informacje. Zawsze wiedziałem, że jest gość świrnięty, ale byłem ciekawy, czy robi coś ku temu by boksować. W końcu świetny kickboxer. Jednak debilizm przewyższył chyba ambicje sportowe.
 Autor komentarza: agresornik
Data: 12-07-2012 17:54:59 
kurde nigdy bym sie nie spodziewał ze ktos z duetu Hari Gullit bedzie tłumaczył kim jest ten drugi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.