ANDRZEJ WASILEWSKI O 'STARCIU TYTANÓW'

Na konferencji prasowej po "Starciu Tytanów" głos zabrał również Andrzej Wasilewski, obok należącej do Roy Jonesa Jr. grupy Square Ring Promotions główny organizator gali. Szef KnockOut Promotions podsumował sobotnią imprezę, która odbyła się w łódzkiej Atlas Arenie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: atmel
Data: 02-07-2012 17:08:56 
Troche prawdy troche kłamstw .
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 02-07-2012 17:31:13 
falszywiec jakich malo gratulacje pawlel glazewski ze przyjol walke ( szkoda ze niedodal ze dales sie zwalowac )mega iwent hahahah trybuny to pokazaly wialo pustka nwet niesarali sie sztucznie zapelniac boby i tak niezdazyli ppv za mega gwiazdy hahhaa zal .pl rjj to juz tylko nazwisko zal go bylo ogladac a ppv niewarte nawet zlotowki jakis pilkarz na trybunach gwiazdor you can dance troche dzieci paru redaktorow kilka bab co znalazly lub szukaly sponsorow lub troche slawy w blysku kilku fleszy ogolnie wies made in poland
 Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 02-07-2012 17:32:53 
wrzucilem na bloga liste uczestnikow 3 edycji ligi typerow. Kto się zapisywał niech looknie a kto chce sie zapisac toniech to uczyni;)
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 02-07-2012 17:54:10 
z prawdy to chyba tylko powiedzial ile mial lat jak rjj walczyl na olimpiadzie
 Autor komentarza: genco
Data: 02-07-2012 19:14:52 
Super, że PPV zmierza w tym kierunku. Kilka walk w ciągu roku na światowym poziomie - i o to chodzi. Kilka fajnych elementów już wprowadzili jak punktowanie na żywo, ale do "eventu" z oprawą na światowym poziomie w stylu Kliczków czy gali HBO jeszcze trochę brakuje :)
Poza tym przydałaby się możliwość transmisji w PPV przez internet z angielskim komentarzem - w końcu w internecie nie ma granic :)
ale to już chyba prośba do ipla.tv
 Autor komentarza: rogal
Data: 02-07-2012 19:17:01 
CienkiBolek,

Dokładnie, słuszna uwaga.

Nawet nie chce mi się do tej wypowiedzi odnosić, bo bym musiał elaborat napisać.

Powiem tylko w skrócie, odnośnie głównej myśli Pana Wasilewskiego, że właśnie NIE TEGO kibice oczekują.

Kibice oczekują sprawiedliwych werdyktów.

pozdrawiam
 Autor komentarza: bimber
Data: 02-07-2012 19:32:21 
"Pięknie" mówi. Jedyne w czym ma rację to to że bez PPV nie będziemy mieli w Polsce gali z prawdziwego zdarzenia. To co pokazali w sobotę to była masakra pod względem organizacji, boksersko było nawet ok. Mamy mistrza świat i chcąc ściągać do polski przyzwoitych pięściarzy(nie mam tu na myśli emeryta RJJ i jemu podobnych) potrzebna jest kasa. Każdy promtor jaki by uczciwy nie był nie będzie wykładał z własnej kieszeni bo to jest dokładanie do interesu. Tylko należy sobie zadać pytanie co w polsce się sprzeda a co nie. Przykładem jest walka Adamek Klitchko. W niemczech raczej by się nie sprzedało więc nie kombinowali, na ukrainie pewnie tak ale to inna bajka, ja myślę że to rodzaj kampanij wyborczej wita. Gdy by nie warunek PPV pewnie wogule walka nie odbyła by się w Polsce. To samo teraz w łodzi, gdyby nie PPV pewnie nie oglądalibyśmy amerykańców, tylko znów szpilka zlał by jakiegoś "ciroka".
 Autor komentarza: bimber
Data: 02-07-2012 19:34:26 
Panowie tylko nie zrozumcie tego tak że popieram pana wasyla. napisałem to tak ogólnikowo co myślę na temat PPV w Polsce.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 02-07-2012 19:37:14 
Ja nigdy nie zapłacę za ppv Wasyla nawet gdyby 1 zł kosztowała.Ale są tacy którzy chcą płacić i dla nich cenna powinna być 10-15 zł a nie 30 co uważam za naciąganie i tyle.
 Autor komentarza: bimber
Data: 02-07-2012 19:42:38 
Ja jeszcze nie zapłaciłem ale myślę że gala we wrocławiu była warta tych 30zł. pomijając wynik walki adamek-klitchko.natomiast to co zrobili w sobotę nie było warte nawet 5zł.
 Autor komentarza: cisiek
Data: 02-07-2012 20:45:26 
Jak zobaczyłem stopklatkę na pierwszym filmie, to mi się przypomniała reklama "Karol kilka lat później"...

http://sports.yahoo.com/box/photo?slug=de06211a542ed3f248eb7590b606a1c5-getty-box-us-philipines-pacquiao
 Autor komentarza: wgtw
Data: 02-07-2012 21:09:36 
Wszystko fajnie Panie Andrzeju, chętnie zapłacę 30zł za możliwość obejrzenia gwiazd na polskim ringu pod warunkiem że walki będą sprawiedliwie oceniane. Przed walką wygrana Głażewskiego była mi obojętna. Nastawiłem się na Kosteckiego, a i wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że Paweł nie jest w stanie osiągnąć mistrzowskiego poziomu. Jednak w trakcie pojedynku Głaz zyskał moją ogromną sympatię swoją determinacją i nieustępliwością. Werdykt naturalnie skandaliczny i dzięki niemu stracił Pan moje 30zł w PPV Diablo vs Roy. Mało tego będę zachęcał do oglądania walk na stream'ach.
Jestem w stanie wybaczyć fatalne zestawienie Szota z Nate'm (zero emocji w moim mniemaniu co do nazwiska Szot, który może zostać jedynie solidnym journeymanem, aczkolwiek za walkę szacunek). Nieobecność Cygana również rozumiem, trudno zdaża się. Wszystko wynagrodziła mi walka Szpilki, który budzi u mnie podobne emocje jak niegdyś wzbudzał Andrzej Gołota. Rozumiem, że na razie stać nas jedynie na przebrzmiałe gwiazdy światowych ringów, ale wałowania polskiego boksera by doprowadzić do jednostronnej walki Diablo z wrakiem wraka Roya Jonesa Juniora nie jestem w stanie zaakceptować.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.