KOSTECKI: OFICER CBŚ MNIE WMONTOWAŁ

Poważne oskarżenia rzucił w sobotę na swoim Facebooku rzeszowski bokser Dawid Kostecki, który siedzi w areszcie. "Cygan" twierdzi, że jeden z oficerów Centralnego Biura Śledczego w Rzeszowie bierze łapówki od właścicieli agencji towarzyskiej.

Kostecki został zatrzymany 19 czerwca w Warszawie, na dziesięć dni przez walką, jaką miał stoczyć dzisiaj w Łodzi z amerykańskim bokserem Royem Jonesem Jr. Rzeszowski bokser już po kilku godzinach od zatrzymania na swoim Facebooku napisał, że "ujawni" okoliczności związane ze skazaniem go na 2,5 roku więzienia za współkierowanie grupą przestępczą zajmującą się prowadzeniem agencji towarzyskich.

Kilka godzin temu Dawid Kostecki zamieścił kolejny wpis. Tym razem rzucił poważne oskarżenia pod adresem m.in. Daniela Ś., oficera rzeszowskiego Centralnego Biura Śledczego. "Cygan" podał pełne nazwisko policjanta, który jest naczelnikiem wydziału ekonomicznego CBŚ w Rzeszowie.

"Na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego, działa od ok. 18 lat, sieć agencji towarzyskich, które prowadzą Alex i Żenia. Od zwykłych handlarzy na bazarze w Rzeszowie, obecnie stworzyli IMPERIUM czerpania korzyści z prostytucji. Tak też nazwali swoją główną siedzibę IMPERIUM w Świlczy k. Rzeszowa" - napisał Kostecki.

"Ogromna korupcja urzędników i elity Podkarpacia"

"Cygan" twierdzi, że w skład Imperium wchodzą takie agencje towarzyskie, jak Olimp w Budziwoju, Flamingo w Tarnowie, Jaśle i Stalowej Woli. Jako pierwsza - według "Cygana" - zaczęła działać agencja towarzyska Camel w podrzeszowskiej Przybyszówce.

"Z biednych chłopców z bazaru rzeszowskiego Alex i Żenia stali się milionerami, których chroni skorumpowany układ urzędników i funkcjonariuszy w Rzeszowie. Co najmniej kilkunastu świadków podaje, że po pieniądze do Alexa i Żeni, systematycznie przyjeżdża funkcjonariusz CBŚ w Rzeszowie, Daniel Ś." - twierdzi Dawid Kostecki.

Z jego wpisu dowiadujemy się, że wspomniane agencji towarzyskie przez kilkanaście lat "zatrudniły już tysiące prostytutek z Ukrainy i Polski", a "obecnie pracuje w nich po kilkanaście prostytutek".

"Widywano również nieletnie. Biznes kwitnie nielegalnie, a na nim ogromna korupcja urzędników i elity Podkarpacia. Ten sam oficer Daniel Ś., w celu odwrócenia uwagi od prowadzonego przez Alexa i Żenię procederu, wmontował mnie w czerpanie korzyści z nierządu. Zarzucono mi czerpanie korzyści z trzech agencji towarzyskich, których nigdy nie prowadziłem! Do dziś i do tego mojego wpisu, wszyscy w Polsce myślą, że to ja prowadziłem jakieś agencje, które skutecznie zostały zlikwidowane. Skoro zlikwidowane, to na Podkarpaciu stanowi się prawo i nie ma czerpania korzyści z nierządu" - napisał Kostecki.

Kostecki: Nie powiedziałem ostatniego słowa

I dalej: "Właśnie dzięki medialnemu odwróceniu uwagi na moją osobę, IMPERIUM jeszcze bardziej rozkwita! Dedykuję ten tekst byłemu Ministrowi Sprawiedliwości, Panu Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu, który argumentował w prasie, że wypuszczenie mnie na walkę bokserską będzie ze szkodą dla zasad praworządności".

Kostecki nawiązuje do wywiadu, jakiego niedawno "Gazecie" udzielił były minister sprawiedliwości. Prof. Zbigniew Ćwiąkalski był zdecydowanym przeciwnikiem wypuszczania boksera na wolność, by mógł dzisiaj wyjść w Łodzi na ring.

"Pytam zatem Pana Ministra, który pochodzi z Podkarpacia, czy moja walka bokserska pod flagą narodową, jest bardziej niebezpieczna od procederu czerpania korzyści z nierządu przez Alexa i Żenię oraz funkcjonariusza CBŚ Daniela Ś. i innych?" - kończy swój wpis Dawid Kostecki.

Rzeszowski bokser na swoim Facebooku zamieścił się również blisko 30 zdjęć z agencji towarzyskich Olimp i Imperium.

W innym dzisiejszym wpisie na FB, "Cygan" napisał: "Dziękuje Wam wszystkim za wsparcie i niezwykle ciepłe słowa. Nie pozwolono mi walczyć. Jestem z Wami! Trzymam kciuki za Naszych. Walczcie i pokażcie im za mnie, gdzie są szuwarki!!! JA OSTATNIEGO SŁOWA JESZCZE NIE POWIEDZIAŁEM".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rysiuzdw
Data: 01-07-2012 14:00:23 
Kostecki sie rosrpuł .Sprzedał Żenie i Alexa ,u Szpilki ma prze...ane.Jesli Szpila nie jest pozerem z napisem na koszulce heheh.
Ciekawie sie robi.
 Autor komentarza: arp
Data: 01-07-2012 14:01:15 
JAKIM KURWA CUDEM ON MA DOSTĘP DO FEJSA W PIERDLU?!
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 01-07-2012 14:03:11 
Więc tak: na pewno to Cyganowi nie pomoże, ponieważ jeżeli te informacje są prawdziwe to padnie pytanie: skąd to wiesz, skąd masz zdjęcia? To znaczy ze uczestniczył w tym wszystkim. Wcale sie nie zdziwię jeżeli to co Kostecki mówi to prawda. W naszym kraju już nie takie "autorytety" brały łapówki.
 Autor komentarza: Andrei87
Data: 01-07-2012 14:06:33 
Ostro nadaje cyganek :D Dostępu do fejsa nie ma, ale pewnie pisze komuś listy i ta osoba zamieszcza te informacje
 Autor komentarza: murmur
Data: 01-07-2012 14:06:49 
miałem komentować ale Rysiuzdw i arp mnie wyręczyli
 Autor komentarza: WISDOMlukas
Data: 01-07-2012 14:09:10 
no to w jeszcze wieksze gowno sie wpier...il jezeli to prawda!!! brawo panie Kostecki!!!
 Autor komentarza: GaD1
Data: 01-07-2012 14:17:23 
Sprzedał?To są goście który robili mu koło dupy. Boje się teraz o Kosteckiego,z polskimi służbami jeszcze nikt nie wygrał,żeby się nie skończyło kolejnym "samobójstwem"...W każdym razie poszedł va banque
 Autor komentarza: Szakal95
Data: 01-07-2012 14:17:37 
Nie rozumiem zachowania Dawida... Jeżeli to prawda co pisze, to przecież chyba jedynie pogarsza swoją (i tak już kiepską) sytuację. No, chyba że sprawa ma naprawdę głębokie drugie dno... Ale i tak robi się coraz ciekawiej...
 Autor komentarza: anonimUT
Data: 01-07-2012 14:19:31 
Nie ma to jak w tak głupi sposób podpaść ponoć tak potężnym ludziom jak Alex i Żenia :D
 Autor komentarza: milosz762
Data: 01-07-2012 14:21:29 
ale Kostecki zaczyna sypać na kolegów z półswiatka myśląc że sam uratuje dupe!!
Szkoda komentować te klimaty wiezienne to portal bokserski a nie plotkarską wiezieny droga redakcjo!!!
 Autor komentarza: horhe88
Data: 01-07-2012 14:22:07 
Co na to Artur Szpilka który wczoraj paradował w koszulce "śmierć konfidentom"?
 Autor komentarza: milosz762
Data: 01-07-2012 14:22:24 
dodajcie muj komentaż
 Autor komentarza: MaxiKaz
Data: 01-07-2012 14:22:51 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik MaxiKaz piszący z IP: 87.206.196.11 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 Autor komentarza: Szakal95
Data: 01-07-2012 14:23:42 
@horhe88
Też mnie to zastanawia, tym bardziej, że do ringu Szpilka wszedł w koszulce z napisem "Cygan, jesteśmy z Tobą" (czy coś w tym stylu). Tak jak pisałem przed chwilą: robi się ciekawie, ale nie wiem, czy działania "Cygana" są słuszne...
 Autor komentarza: bimber
Data: 01-07-2012 14:24:02 
arp-
W jakim świecie ty żyjesz?
 Autor komentarza: horhe88
Data: 01-07-2012 14:28:37 
Szakal95
...Szpilka zmienną jest:)
 Autor komentarza: Malinowy
Data: 01-07-2012 14:36:38 
Pierdzielicie glupoty, ze sie rozprul, wsypal. Tak trzeba dzialac z korupcja na najwyzszych szczeblach. Cygan aniolkiem nigdy nie byl, ale w ten Rzeszowski polswiatek w pewnym stopniu byl wtajemniczony, tylko jak gleboko. Skad wiedzial? Tyle to wie kazdy mieszkaniec Rzeszowa. Ludzie - czytanie nie boli. Poszukajcie w internecie a dowiecie sie co pisza mieszkancy serca podkarpacia.

DLA LENIWYCH:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,69,114850514,,Informatorka_CBS.html?v=2

http://forum.nowiny24.pl/zadyma-w-night-clubie-olimp-w-budziwoju-wieczor-kawalerski-przerodzil-sie-w-bojke-t40172/
 Autor komentarza: Malinowy
Data: 01-07-2012 14:40:08 
,,No prosze,prosze i nie pomoglo,ze lokal jest pod ochroną CBŚ...Konfidenci"

,,mieli pecha ze snizny na pokoju nie ruchal za darmo bo by mieli przybity atak na funkcjonariusza na sluzbie"

,,Ha,ha,ha ale bylby numer jakby sie jeszcze kpt.Śniezny zalapal na wpier*** w swoim ulubionym burdelu.Mysle ze wtedy napastnicy uznani zostaliby za niebezpieczna grupe zorganizowaną..."

,,niby była likwidacja BURDELI na podkarpaciu, a tego nie zamknęli, tak to jest jak się ma znajomości i daje dobre łapówki odpowiednim osobom, też go ktoś powinien podpalić, i na Świlczy Imperium jak Princa i byłoby po sprawie."

,,Powinni zamknąć ten OLimp w Budziwoju, przecież burdel pod płaszczykiem night clubu!!! Na dodatek burdel ukraińskiej mafii!! Dlaczego policja nic nie zrobi z tym przybytkiem!?"

,,Kazdy wie,ze ten burdel swoja zajebistą "karierę" zawdziecza ochronie CBŚ i kpt Śnieżka.Dziwie sie tylko tym polakom co tam pracują i wyslugują się dwóm ruskim klonom..."

,,Policja nic w tej sprawie nie moze zrobic ,bo sie boi a moze ma udzialy."

,,pewnie sledztwo bedzie prowadzil daniel śniezek z rzeszowskiego cbś i patron"


Mieszkancy Rzeszowa wiele wiedza, oj wiele =]
 Autor komentarza: wielebny
Data: 01-07-2012 14:49:40 
a ten teraz placze i ludzi wsypuje omg czlowieku skoro zasluzyles to dostales wyrok i nie ma od tego odwolania trzeba bylo myslec wczesniej co sie robi ! a to ze zamkneli ci tuz przed walka ? prawidlowo! to kara zeby zabolala bardziej , teraz masz duzo czasu na przemyslenie swoich zachowan czy sie oplacalo, za bledy trzeba placic !
 Autor komentarza: bonkers
Data: 01-07-2012 14:51:49 
alfonsi, burdele, spiski -zaiste weekendowy news
 Autor komentarza: Rysiuzdw
Data: 01-07-2012 15:06:45 
Malinowy
Data: 01-07-2012 14:36:38
Pierdzielicie glupoty, ze sie rozprul, wsypal. Tak trzeba dzialac z korupcja na najwyzszych szczeblach. Cygan aniolkiem nigdy nie byl, ale w ten Rzeszowski polswiatek w pewnym stopniu byl wtajemniczony, tylko jak gleboko.
Jak wiedział to czemu nie poszedł na policje w tedy przed wyrokiem .Wtedy nikt by nie napisał ze sie rozpruł .Moje zdanie jest takie ze miał w tym wszystkim udziały to siedział cicho.A jak go złapano i skazano to teraz będzie udawał wrobionego.Dlaczego przed są dem sie tak nie bronił .
 Autor komentarza: myyyk
Data: 01-07-2012 15:12:24 
Wystarczy sięgnąć za wycierazkę samochodu stojecgo parę godzin w centrum Warszawy, żeby mieć listę burdeli na miesiąc pracy dla policji. Z adresami, zdjęciami wnętrz, telefonami stacjonarnymi. Dla niepewnych dopiski "nowe dziewczyny", "gwrancja spotkania z dziewczyną ze zdjecia" oraz legendarna "trzecia godzina gratis". Działa to wszystko od lat pod tymi samymi adresami i szafa gra. Taki fakt. Skoro policja tak spokojnie to wszystko znosi, to dlaczego ma byc zupelnie nie mozliwe, że ktoś wmontował pyskatego, cwaniakującego łobuza z cygańskiej rodziny któremu zachciało się robic karierę? Może Kostecki był sutenerem, a moze za często tam bywał, może pomagał komuś, a może było inaczej. Podkarpakie to nie Warszawa, popyt na płatne usługi seksualne ograniczony, walka na rynku twarda.
 Autor komentarza: derbinator
Data: 01-07-2012 15:19:00 
jak robisz coś nielegalnie a potem masz żal, że ktoś to robi lepiej to kim jesteś? parówką.

teraz rozumiecie?
 Autor komentarza: ged
Data: 01-07-2012 15:55:07 
to wyglada na desperacki krok
jesli w celi nie ma mozliwosci korzystania z sieci
to pewnie wpis nie jest zadnym dowodem
chyba ze zostanie potwierdzony przed sadem
ale poruszenie w srodowisku bedzie
i reakcja musi nastapic
 Autor komentarza: ADEREH
Data: 01-07-2012 16:32:10 
...przeprowadzam sie do rzeszowa ,jesli tam w areszcie jest dostep do sieci lub pozwalaja na posiadanie telefonu z dostepem do sieci to fajnie , chyba ze pisze na kartce i przekazuje rodzinie na widzeniach co maja napisac
 Autor komentarza: ADEREH
Data: 01-07-2012 16:36:26 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik ADEREH piszący z IP: 89.229.107.131 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 01-07-2012 17:02:32 
Adreh
Kpstecki moze sie tez kontaktowac nieleganie piszac na rekach ,albo styrzelac z tuby wszystko zalezy od jedenostki penitencjalnej i jej ulozenia,mozliwosci ma wiele na kontakt z wolnoscia .
A czy sypie to tego nie wiemy i zalezy tez jaki byl uklad miedzy nim a jego wspolnikami ,moze oni tez nie sa fer w stosunku do niego
 Autor komentarza: grzemill
Data: 01-07-2012 17:34:31 
albo to jest portal bokserski albo portal bandziorsko-sutenerskich ploteczek. Proponuje zmienić nazwę na pasiastypudelek.org i przestać pisać o boksie.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 01-07-2012 17:36:29 
arp
chyba nie jesteś tak prymitywny że myślisz ze Kostecki z pod celi klika???
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 01-07-2012 17:40:33 
Cygan wcześniej musiał to wszystko przygotować bo póki jest na śledczym idą przez cenzurę listy.
 Autor komentarza: leon
Data: 01-07-2012 18:29:56 
Przykro mi, ale Cygan się wpi..dolił na amen. Tajemnicą Poliszynela jest częsta obecność policjantów, oficerów CBŚ, SKW w burdelach.Czasem są to działania, czasem nie. Wszyscy o tym wiedzą, ale język trzeba trzymać za zębami. Kto nie trzyma, ten leży. Dawid trzymaj się i lepiej nie wychodź na razie:)
 Autor komentarza: andrew86
Data: 01-07-2012 18:42:10 
Oj piekny panie Cyganie zeby pan tylko nie skończył jak Andrzej K. ps. Pershing hehe
 Autor komentarza: itam
Data: 01-07-2012 18:52:26 
tak jest w każdym mieście, kto płaci policji i urzędasom (także w naturze) może działac spokojnie. Konkurencja nie śpi
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 01-07-2012 19:13:29 
WARIATKRK
Cygan jest skazany wcale nie musi byc na sledczym ,wydaje mi sie ze jest na Karnym co nie zmienia faktu ze cenzuruja i tak
 Autor komentarza: khorne
Data: 01-07-2012 19:35:52 
wspomniany oficer CBŚ mieszka na moim osiedlu. Interesujaca postac ;)
 Autor komentarza: havoc23
Data: 01-07-2012 19:42:40 
cygan pewnie sie msci....co lepsze jego fanpage zostal zzlikwidowany
 Autor komentarza: Malinowy
Data: 01-07-2012 19:48:44 
@khorne

moze zdradzisz cos ciekawego?
 Autor komentarza: Malinowy
Data: 01-07-2012 19:56:09 
@havoc23

zanim zaczniesz pisac glupoty, upewnij sie...

http://www.facebook.com/DawidKostecki
 Autor komentarza: Dominic
Data: 01-07-2012 20:02:35 
No to Cygan się nieźle wysypuje,jeżeli ma na to dowody to powinien go objąć jakiś program ochrony,bo znów napiszą w prasie popełnił "samobójstwo" bo nie walczył w wielkim Jonesem Jr i nie wytrzymał emocjonalnie.
Nie wierze w niewinność Cygana,ale napewno ma jakieś informacje które mogłyby mu pomóc skrócić wyrok,ale to już ryzyko bo kasa i "macki" mogą mu szybko wykopać grób.
 Autor komentarza: khorne
Data: 01-07-2012 20:09:34 
@Malinowy

Wole nie robic tego na publicznym forum.
 Autor komentarza: PolakMaly
Data: 01-07-2012 23:02:12 
Użytkownik PolakMaly piszący z IP: 87.206.88.116 został zablokowany za wielokrotne łamanie postanowień regulaminu.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 01-07-2012 23:03:32 
Cygan lej ich dalej!! Umocz ich do dna
 Autor komentarza: nik
Data: 01-07-2012 23:32:43 
Jak sie zlamalo prawo to trzeba pierdziec, nie ma zmiluj.
 Autor komentarza: havoc23
Data: 01-07-2012 23:57:50 
@ Malinowy

przeoczenie - zanim zaczniesz obrażać innych zastanów sie
 Autor komentarza: Jaskinia
Data: 02-07-2012 00:21:43 
Kurcze, nie ma znaczenia, kto ma rację. Cygan strzela z dupy, czyli robi coś, za co zawsze piętnował "słabych"
Zaraz się okaże, że został cwelem i taka jest jego moc, którą tak sztucznie hodował przez swoje słabe życie
 Autor komentarza: Tomasz1990
Data: 02-07-2012 00:26:12 
Ciekawe jak Cygan by się czuł jakby jego żonę albo córkę ktoś sprzedał do burdelu. Sam się wsadził do paki sutener! Bardzo się cieszę, że go zamknęli przed walką - nie zasłużył na nią. Oby było jak najmniej takich ludzi jak on.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 02-07-2012 02:43:14 
Cygan moze mowic prawde, od kiedy to forumowicze zaczeli tak nagle ufac wladzy, moze Kostecki nie dal sie przestraszyc, bo sam kims jest i nie pekal pod naciskiem, nie bylo jak to go udupili "legalnie". O agencjach wiedza wszyscy, wiele ich zamknieto ale akraz nie te pod opieka kapitana, to nei dziwi? David swiety nie jest ani nie byl, trudne dziecinstwo, bieda, ulica itp ale to nie robi z nigo alfonsa. Czy ma ktos adress Davida Kosteckiego, chetnie wysle jego rodzinie kielkaset pln, choc pajacowal to lubilem go ogladac w ringu, dobry boksersko, corazas lepszy, kozaczyl ale nie pekal, szacunek dla niego, jak ktos uczciwy zna adres rodziny to prosze o kontakt na forum podam ewentualnie swoj e-mail addrress. Wiele lat temu mnie tez wrobiono w cos w czym nie mialem udzialu, nie siedzailem ale wzieto mnie do wojska, dlugo nei bylem bo mam inne obywatelstwo ale natemat wrabiania cos wiem.
 Autor komentarza: Corbett
Data: 02-07-2012 08:14:06 
zawsze bardziej ufałem władzy niż mafiosom i alfonsom. za niewinnosc nie siedzi, wierz mi. w tym kraju naprawde cieżko kogoś wsadzic do pierdla, musi sobie juz naprawdę zasłużyć, coś o tym wiem.
 Autor komentarza: boksitylkobok
Data: 02-07-2012 08:19:11 
Grzywa
http://www.bokser.org/content/2012/06/20/135122/index.jsp

Jest na papierze
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.