GŁAŻEWSKI: ROY POWINIEN DAĆ MI REWANŻ

Po dziesięciu rundach walki z Royem Jonesem Jr. (56-8, 40 KO) w łódzkiej Atlas Arenie, Paweł Głażewski (17-1, 4 KO) miał prawo czuć duży niedosyt. 29-letni białostoczanin, który na przygotowania do starcia z amerykańską legendą boksu mał zaledwie dziesięć dni, podkreśla, że w innych okolicznościach jego zwycięstwo byłoby już niezaprzeczalne.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hrabia
Data: 01-07-2012 08:02:43 
Niestety RJJ nie było stać na żadne przyspieszenie (plan A), ale dotrwał,więc "wygrał" na punkty (plan B).
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 01-07-2012 08:46:45 
@orion1989
W pełni popieram.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 01-07-2012 08:48:29 
Roy nie da ci rwanżu bo czatuje na pas WBC Diablo...
 Autor komentarza: Uchal
Data: 01-07-2012 10:24:05 
Zdecydowana wygrana Głaza. Roy nic w tej walce nie pokazał takiego coby dało mu wygraną z Pawłem. Ilość celnych wyprowadzonych ciosów po stronie Głaza więc werdykt jak zawsze kontrowersyjny, ale tak jak powiedział przedmówca... Nie mogli dać wygranej Pawłowi na punkty przez to że Roya czeka jeszcze walka z Włodarczykiem na której też trzeba zarobić :/ Bokserzy w tych czasach powinni walczyć bez żadnego dystansu rundowego, dopóki pierwszy nie padnie, to by było najsprawiedliwsze i nie było by wtedy takich komicznych decyzji sędziowskich które zdarzają się coraz częściej. Głażewski pod skrzydła Pożyczki i będzie dobrze :)!
 Autor komentarza: EndrjuGolara
Data: 01-07-2012 10:28:56 
RJJ dał szanse sędziom...
 Autor komentarza: waswer
Data: 01-07-2012 10:50:01 
Głos ludu jest mało znaczący dla organizacji bokserskich, nie wspomnę już o partiach politycznych... Ale mimo wszystko napiszę co myślę. Należy ograniczyć wiek zawodników np. do 40 lat i zawodnicy powyżej 40 lat. Wydolność człowieka naturalnie jest zależna od wieku. Chęci zdobycia tytułu i ambicje nie nadrobią naturalnych uwarunkowań wydolnościowych, jakie posiada człowiek. I nie oszukujmy się, że zawodnik powyżej 40-stki wytrzyma z zawodnikiem około 30-letnim, rytm pracy podczas walki. Szkoda rozmieniać historię co niektórych zawodników, którzy dawali nam wspaniały przykład jak boksować. Dziś wzbudzają litość i współczucie, dotrzymując ledwo kroku przeciętnym zawodnikom. To tyczy się nie tylko wczorajszej walki, ale i wielu innych. ORGANIZACJE LUB SPONSORZY, MENADŻEROWIE NIE ROZDRABNIAJCIE SWOICH GAL. JEŻELI 40-STO LATKOWIE CHCĄ WALCZYĆ TO NIECH WALCZĄ MIĘDZY SOBĄ I NIECH NIE ŚCIERA SIĘ HISTORIA Z MŁODOŚCIĄ. Walki nie chcę komentować, bo mija się to z jakimkolwiek celem. Podkreśleniem walki jest to, co napisałem wcześniej. Smutne to, że wygrywa się dzisiaj z samym nazwiskiem... historią dawnego Mistrza, a nie z człowiekiem sprzed 15-20-stu lat...
 Autor komentarza: grendolos
Data: 01-07-2012 11:36:22 
Szanuje Roya za to co osiągnął byl wielkim mistrzem ale chyba czas na zasłuzona emeryture , fajnie ze Polak mial szanse spotkac sie z legenda ale powinni byli wziąć kogoś kto jest naprawde w formie i znajduje się w pierwszej 10 tce niz promowac walke na samym nazwisku starego mistrza ...
 Autor komentarza: dawid1322
Data: 01-07-2012 13:21:48 
Po co mu rewanż i tak go przegra, zobaczcie na twarz Pawła cała poobijana i teraz możecie zobaczyć jak Roy go kaleczył, że sędziowie dobry werdykt dali. Roy Najlepszy.
 Autor komentarza: Dominic
Data: 01-07-2012 20:22:42 
Owszem wygrał - ale naprawde nie ma się czym chlubić bo Roy pokazał w tej walce,że jedyne co mu zostało to tylko nazwisko,problemy z błędnikiem i chyba jakieś finansowe.
To jest ta sama sytuacja jak McBurger trąbił,że pokonał Tysona.
Amerykanin już swoje w boksie zrobił,jego nazwisko na zawsze się zapisze w annałach boksu złotymi literami.
Jedyne co mu zostało to zawiesić rękawice na kołku,zanim zrobi o jedną walke za daleko i zniszczy sobie zdrowie,obecny Roy do Włodarczyka nie ma startu,byle jaki cios w punkt Rudego i będzie KO.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.