PREZENT WŁADIMIRA DLA KIBICÓW

Redakcja, klitschko-brothers.com

2012-06-21

Władimir Kliczko (57-3, 50 KO) przygotował niespodziankę dla swoich kibiców. Inicjały każdego chętnego mogą znaleźć się na jego spodenkach i szlafroku, w którym 7 lipca Ukrainec wyjdzie do walki z Tonym Thompsonem (36-2, 24 KO) w szwajcarskim Bernie.

Swoje zgłoszenia można składać do 25 lipca (poniedziałek) na oficjalnym fanpage'u mistrza świata federacji IBF, IBO, WBA i WBO w wadze ciężkiej i jego brata Witalija na portalu społecznościowym Facebook. Po zakończeniu pojedynku z Amerykaninem spodenki i szlafrok Kliczki zostaną przeznaczone na aukcję charytatwyną.

- Mam najlepszych kibiców na świecie i każdemu z nich chciałbym podziękować za wsparice. Wasze imiona na moim stroju dodadzą mi jeszcze więcej sił. Razem będziemy niepokonanani! - zwraca się do swoich sympatyków 36-letni Kliczko.

Co zrobić, aby wziąć udział w akcji? Szczegóły w rozwinięciu.

Po pierwsze, należy polubić stronę przeznaczoną dla fanów braci Kliczków na Facebooku: www.facebook.com/VitaliWladimirKlitschko, a następnie kliknąć na specjalnie przygotowaną aplikację "Support Wladimir". Zgłoszenie jest darmowe.