ADAMEK MYŚLI O ZAKOŃCZENIU KARIERY

Z ostatnich wypowiedzi Tomasza Adamka wynika, że w 2013 roku może zakończyć karierę, najlepiej z mistrzowskim pasem.

1 grudnia tego roku Tomasz Adamek skończy 36 lat i często pada pytanie – do jakiego wieku zamierza boksować. On sam podkreśla, że czuje się znakomicie i jest gotów na wielkie wyzwania. Przyciskany jednak „do ściany" niejednemu dziennikarzowi powiedział, że nie wyobraża sobie siebie w ringu w choćby już w 2014 roku. Dlatego tak mocno podkreśla, że jego celem jest walka o pas mistrza świata w 2013 roku. Czy jest on możliwy do zrealizowania?

Plan „Górala" z Gilowic jest klarowny – dwie walki jeszcze w tym roku, najlepiej z rywalami z czołówki wagi ciężkiej, a w przyszłym roku pojedynek w Polsce i pod jego koniec wymarzone starcie z Władimirem Kliczką. Czy Polak jest jednak w stanie wydrzeć mistrzowskie pasy Ukraińcowi, uważanemu za najlepszego w wadze ciężkiej? Ostatni przeciwnik Adamka, Eddie Chambers, kategorycznie twierdzi, że nie ma na to szans.

- Przecież on przegrał ze mną, choć ja walczyłem jedną ręką. Werdykt sędziów w Newark, jednogłośny na dodatek, jest dla mnie niezrozumiały. Żądam, żeby IBF nakazała Adamkowi rewanż ze mną, najlepiej na neutralnym ringu – coraz głośnie powtarza „Szybki Eddie".

To jednak nie wchodzi w rachubę. Prędzej były mistrz świata w półciężkiej i junior ciężkiej zrezygnuje ze zdobytego pasa IBF North American niż zgodzi się na rewanż.

- Wygrałem z Chambersem i dla mnie sprawa jest już skończona – stwierdził Adamek. - Na dniach przylatuję do Polski z rodziną, by trochę odpocząć. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych znów czekać mnie będzie ciężka praca, bo 8 września po raz kolejny stanę w ringu w Prudential Center, która już została zarezerwowana. Chciałbym jeszcze powalczyć w grudniu, także w USA. Mam nadzieję, że z kimś z górnej półki, bo starcia ze średniakami nic mi nie dadzą. W przyszłym roku być może stoczę walkę w Polsce, ale moim celem na kolejny rok jest starcie o mistrzostwo świata. Zwycięstwo nad Chambersem przybliżyło mnie do niego.

Na sugestię, że wielu widziałoby za przeciwnika Rosjanina Aleksandra Powietkina, posiadacza regularnego pas WBA (superczempionem tej federacji jest Władimir Kliczko – wyj. red.), „Góral" odpowiada, że nic mu na ten temat nie wiadomo. Dodał, że w ciągu najbliższych tygodni nazwisko jego rywala będzie znane. Można być jednak pewnym, że ze znalezieniem rzeczywiście atrakcyjnego nazwiska będzie ciężki problem. Bo też pole manewru jest mocno ograniczone.

Najbardziej atrakcyjni walczą w najbliższym czasie. 7 lipca Władimir Kliczko wyjdzie do ringu na stadionie w Bernie, by bronić pasów WBA, IBF, WBO, IBO i „The Ring" w starciu z Amerykaninem Tonym Thompsonem, którego zresztą już wcześniej pokonał. 14 lipca w Londynie pojedynek stoczą kontrowersyjni Anglicy – David Haye i Dereck Chisora. Wreszcie 8 września Witalij Kliczko na stadionie w Kijowie zmierzy się z urodzonym w Syrii, ale mieszkającym w Niemczech Manuelem Charrem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: un4given
Data: 21-06-2012 08:40:58 
Kto wie może Mitchell ? Solis ? Choć z La Sombrą było by ciężko nawet gdyby ten ważył te swoje + 120 kg
 Autor komentarza: SprytnyDeni
Data: 21-06-2012 09:19:04 
Góral próbuje nam wcisnąć, że nie wie że Povietkin ma mistrzowski pas? Zrobił się za**biście chytry od kiedy boksuje w stanach. Bo co, bo za walkę z Wladimirem będzie 2x wyższa kasa niż z Povietkinem? Taka jest prawda.
Ta sama śpiewka o tym, że nic nie wiedzieli jakoby Eddie walczył jedną ręką. Jego narożnik przypomina bandę hobbystów emerytów. Obejrzyjcie na spokojnie powtórkę - Eddie tylko prawa ręka a Adamek pieści się z nim jak by kurę macał.
Szanowałem Adamka, ale po tym co teraz wciska ludziom oglądam jego wali bez większych nadziei i entuzjazmu.
 Autor komentarza: Michal85
Data: 21-06-2012 09:22:58 
Narazie Tomasz cześć jak czapka:)
 Autor komentarza: nanaehl
Data: 21-06-2012 09:35:32 
un4given,

Czytałem gdzieś, że na wrzesień została przełożona walka Mitchella z Banksem, więc Seth w tym momencie odpada z listy potencjalnych przeciwników. Z Solisem walka byłaby ciekawa. Solis stara się wrócić do gry i walka z Adamkiem byłaby mu w tym pomocna. Zdziwię się jednak jeśli do tej walki dojdzie. Solis jest moim zdaniem za silny dla Tomka i ryzyko porażki jest bardzo duże, a wiadomo, że każda porażka Adamka przekreśla jego plany na tytuł i praktycznie oznacza koniec kariery. Myślę, że promotorzy Tomka realnie oceniają jego boksersie możliwości i raczej nie wystawią go przeciwko komuś z górnej półki. Z drugiej strony, jeśli Tomek nie zdobędzie regularnego WBA, to czy doturla się do młodszego Kliczki tak, jak doturlał się do starszego- wygrywając z zawodnikami 2-3 ligowymi? Osobiście wolałbym, żeby przegrał z kimś dobrym i skończył karierę, niż walczył z Kliczką, tylko dlatego, że unikał silnych zawodników i miał sprawnych promotorów.
 Autor komentarza: speed
Data: 21-06-2012 09:39:11 
Adamek juz dawno wspominal ze jeszcze z dwa lata i wiesza rekawice na kolku. Ma racje po co ryzykowac zdrowie pieniadze juz ma ustawiony na reszte zycia juz jest i o to w tym chodzi Tomaszu;-)
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 21-06-2012 09:39:49 
Jak Adamek ma wciska kity że zdobędzie pas HW to niech kończy karierę.Kiedyś bardzo szanowałem Adamka teraz nawet słuchać nie mogę jego propagandowych tekstów sprzedał się za srebniki i wpiera głupoty że nie chodzi mu o wypłatę tylko że jego przeznaczeniem jest pas mistrza świata a po tym co zobaczyłem z Chabersem jak dostawał cios za ciosie od jednorękiego faceta nie mam słów by określić jak zakłamanym i fałszywym w stosunku do kibiców jest chciwy Góral Adamek.
 Autor komentarza: un4given
Data: 21-06-2012 09:46:03 
@WARIATKRK

Podaj mi nazwisko chociaż jednego czołowego boksera HW, który nie mówi o tym, że zdobędzie pas mistrza świata :)
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 21-06-2012 09:49:28 
speed

"Ma racje po co ryzykowac zdrowie pieniadze juz ma ustawiony na reszte zycia juz jest i o to w tym chodzi Tomaszu;-)"

O to w tym chodzi? Naprawdę? A może jednak chodzi o sport, zawodowy wprawdzie, ale jednak o sport? Bo jeśli chodzi o pieniądze, to można iść za radami Ziggiego i otworzyć budkę z hot - dogami, grać na giełdzie itp.

Jeżeli mam wyjść z założenia, że boks to tylko i wyłącznie biznes, to ten portal będzie dla mnie równie interesujący jak portale z kursami akcji...
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 21-06-2012 09:53:14 
Z Solisem nie będzie walczył, w USA jest malo znany, no chyba ze zasponsoruje go KFC czy McDonald.
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 21-06-2012 09:54:20 
WARIATKRK

tak to niestety wygląda, wszyscy wiemy, że przy obecnej sytuacji w HW, a nawet odejściu z niej K2 (teoretycznie), Adamek NIE MA najmniejszych szans na pas, bo na drodze stanie mu Haye, Mitchel, Powietkin. A po tym co zobaczyłem ostatnio, to jestem przekonany, że i Huck byłby wielkim problemem
 Autor komentarza: un4given
Data: 21-06-2012 10:02:00 
@Artur1969

A ja po tym jak zobaczyłem Povietkina w walce z Huckiem, który spuchł już w 3 rundzie to widzę duże szanse Adamka z Saszą mimo, że Góral słabo zaprezentował się w ostatniej walce. Pamiętaj, że styl robi walkę. Moim zdaniem Povietkin, Mitchell czy Huck dużo bardziej pasowaliby Adamkowi niż Eddie. Co do Haye to się zgadzam - Adamek poległ by sromotnie.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 21-06-2012 10:03:35 
Walka z Kliczko mnie nie interesuje ,bo wynik jest oczywisty ,ale w drodze do lomotu od Kliczki moze dac dwie dobre walki .Czolowka ma wyznaczone walki ale ja bym zobaczyl Adamka z Cunnem lub Wachem ,Cunninngam pewnie by sie zgodzil
 Autor komentarza: un4given
Data: 21-06-2012 10:05:30 
@zeitgeist

Cunn dobra opcja ale z Wachem byłyby nudy.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 21-06-2012 10:11:17 
jak Adamek chce walczyc o tytul Wach byl bydobry bo jest duzy,awtedy tez bylo by wiadomo troche wiecej na temat Marisza
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 21-06-2012 10:12:43 
spadam hejtowac do pracy
 Autor komentarza: iwoiwo
Data: 21-06-2012 11:56:55 
1. Nawet jeżeli Adamek tak myśli, to nie powinien głośno o tym mówić. Nikt nie będzie zainteresowany, nawet przy minimalnej ewentualnej przewadze polaka na danie mu pasa, który miały zaraz zawakować.
2. Dlaczego Adamek chce zakończyć karierę? Myślę, że wreszcie doszło do niego, że ze swoimi umiejętnościami i słabym ciosem więcej nie osiągnie.
3. Nawet jeśli zrezygnuje z boksu - za 2-3 lata wróci (kasa, kasa, kasa....) i dalej będzie nas karmił mrzonkami o zdobyciu tytułu, o super formie nowych sztuczkach i silnym ciosie, dopóki jakiś średniak (może nawet i polak) nie rozjedzie 115 kilogramowego Adamka, tak jak adamek rozjechał powracającego bez formy gołotę..
4. Żeby nie było... jestem kibicem Tomka i życzę mu jak najlepiej, ale jestem też realistą.
Pozdrawiam wszystkich
 Autor komentarza: MatMaister90
Data: 21-06-2012 12:57:46 
Ja wiem tylko jedno : PPV od szanownego pana Adamka na pewno już nie kupię. Nie po to, żeby później słuchać " Popełniliśmy błąd z Rogerem. Jednak mam już 36 lat powinienem był przyjechać na walkę kilka dni wcześniej. Byłem wolniejszy, niż na sparingach. No cóż.. bywa "
Wiadomo, że Adamek chce dociągnąć do jeszcze jednej wypłaty życia. Tu nie chodzi o pasy. On sam dobrze wie, że nie ma cienia szans. Na tle zardzewiałego i jednorękiego Chambersa, zaprezentował się beznadziejnie.
 Autor komentarza: wielkijohn85
Data: 21-06-2012 13:02:24 
Dzięki Bogu koniec.

Każdy tu mówi że Adamek to światowa czołówka HW.
Pamiętam jak wielu mówiło że na przetarcie Haye a potem może się uda wypunktować Kliczke.
A dziś? Co już obudziliście się z tego snu? Przecież on z Grantem fuksem wygrał. Mógł go poskładać w 6rd i gong go uratował.

Dlaczego dziś fani Adamka tak nie mówicie?
Klapki z oczu spadły?

Prawda jest taka że nie ma on szans z nikim, ale to absolutnie nikim liczącym się w HW, czyli z braćmi Kliczko i Hayem - bo tylko oni dziś się liczą. Gdzieś tam za nimi jest Chisora ewentualnie Powietkin i pierwsza piątka się zamyka.

Zamyka się piątka a nie pierwsza dziesiątka.
Każdy powyżej 5 miejsca to przeciętniacy którzy jeszcze 6-7 lat temu nie mieli by czego szukać w boksie zawodowym.

Niestety balon pękł i trzeba to jasno powiedzieć.

Najgorsze jest w tym wszystkim jednak koniec.
Walka z pięściarzem który przez nie 4,6 czy 8rd stara się bronić i jakimś cudem dotrwać do końca walki, ale walka na pełnym dystansie 12rd a co gorsza, do końca nie byliśmy ani my ani komentatorzy przekonani kto wygrał!!!

Mówiło się że Tomek ma coś z mistrza, ponieważ potrafił kończyć "podłączonego" rywala. Gołocie czasami tego brakowało.
Jednak jak się nie potrafi skończyć jednorękiego przeciwnika i pozwala mu się na wyrównaną walkę przez 12rd, to o czym my mówimy? O Powietkinie?

Radzę się wreszcie obudzić.

A tobie Tomek iść na ryby.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: baxx
Data: 21-06-2012 13:04:59 
Powiem szczerze, że Adamek powinien spróbować doprowadzić do walki ze zwycięzcą walki Haye vs Chisora. K2 mogli by zrobić takie zastrzeżenie: wygrywa Haye - walczy z Witem, wygrywa Adamek - walczy z Władem. Taka walka wypełnia by nas mały stadion, u Angoli myślę również. HBO też z chęcią by to pokazało - to by była walka o tytuł niekwestionowanego numer 3.
 Autor komentarza: wielkijohn85
Data: 21-06-2012 13:12:47 
baxx


Nr 3?

Ty chyba żartujesz. Po co komu walka o nr 3?
Liczą się mistrzowie a nie druga liga.
Po co Kliczką takie walki?
Rozumiem że z Hayem jeszcze tak, bo zagrożenie w postaci jego ciosów istnieje, ale Adamek? Czym on ma zagrozić Kliczce lub Hayeowi? No czym?
Adamek jedynie gwarantuje - moim zdaniem już nie - pełny stadion i wyciągnięcie kasy od kibiców.
Bo na zwycięstwo z którymś z tych trzech bokserów nie ma co liczyć i przestańmy się wreszcie łudzić.

Ludzie otwórzcie oczy!
 Autor komentarza: milosz762
Data: 21-06-2012 13:15:29 
hmm idealnym choć niełatwym rywalem ale jak najbardziej do pokonania
jest " małpiszon pyskaty" Kevin jonschon!
 Autor komentarza: Miro
Data: 21-06-2012 13:44:39 
Czy dla wytrawnego kibica jest tak trudno przejrzeć taktykę i strategię Adamka ? Przecież cała gadka o zdobyciu mistrzostwa świata to zasłona dymna. Nie odbieram Tomkowi że nie ma ambicji zdobycia trzeciego pasa mistrzowskiego. On wiele razy udowodnił jak ambitnym jest bokserem. Ale spójrzmy racjonalnie czy Adamek może pokonać Władymira. Który Adamek z której walki stoczonej w kat ciężkiej byłby w stanie zastopować Władymira . Przecież z każdym przeciwnikiem Tomek walczył /męczył się / na 100 % umiejętności. To nie jest tak że Tomek ma ukryte rezerwy i boksuje sobie na pół gwizdka. I z tego co dotychczas pokazał w porównaniu do siły miażdżącej Władymira ja absolutnie nie widzę szans dla Tomka. Po prostu nie ma tyle siły fizycznej żeby zdetronizować Władka. Żeby były nadzieje na możliwość nawiązania równorzędnej walki z Władymirem to Tomek w poprzednich walkach musiał by udowodnić iż takie nadzieje są realne. A więc TOMEK musiałby w zdecydowany sposób zwyciężać z oponentami. Musiałby ich nokautować a nie męczyć się przez 12 rund. Ja nie wierzę w podawane strategie przez trenera iż takie są czy były zamierzenia żeby sprawdzić się w 12 -nasto rundowych walkach. Jak bokser ma okazję ku temu i siłę ciosu to nokautuje i w ten sposób kończy walkę. Pytam się po co się męczyć 12 rund jeśli można roztrzygnąć losy walki szybciej. A więc cała gadka obozu Adamka to ściema. Dobrze wiedzą iż jakieś szanse ma ale z mistrzem drugiej kategorii Povietkinem. Pas niższej rangi ale zawsze pas. Oni zmierzają do walki z Władymirem bo mimo iż zwycięstwo mało realne / chociaż cuda się zdarzają / to kasa będzie dużo większa. To będzie druga wypłata życia. Zawsze można się wytłumaczyć że próbowało się ale nie wyszło. Czyli Adamek zakłada i tak zakończenie kariery w 2014 bez względu na to czy zdobędzie pas czy nie. Czy to jest postawa godna mistrza ? Zakładam scenariusz raczej nie realny ale powiedzmy Adamek odbiera pas Władymirowi i co ? Natychmiast ucieka na emeryturę ? Udało się i strach obawa że w pierwszej obronie straci pas ? Chyba mistrz powinien pokazać swoją wielkość i dać szansę pretendentom na odebranie mu tego pasa . Sytuacja podobna byłaby do tej gdy zdobywał pas w półciężkiej i junior ciężkiej. Jakoś długo nie zadomowił w tych kategoriach żeby pewnie ktoś go nie zdetronizował szybko. A więc błyskawiczne decyzje o zmianach kategorii wagowych. Może inni kibice odbierają to inaczej ode mnie ale ja widzę parcie do walki z Władymirem jako parcie na dużą kasę. Adamek boksersko i tak jest spełniony. On wie jak smakują pasy mistrza świata bo przecież był dwukrotnym ich posiadaczem. Bokser w wieku 36 lat to bardziej już myśli o emeryturze i zaspokojeniu finansowym niż spełnieniu sportowym. Proszę może ktoś mnie przekona jakimi argumentami kunsztu bokserskiego Adamek jest w stanie pokonać Władymira Kliczko. Bo mi się wydaje że jeśli do tej walki dojdzie to zakończy się ona szybciej niż ta z Vitalijem. A szczęka Adamka nie jest aż tak odporna żeby wytrzymała młot w prawej pięści Władymira. Żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał. Mam wielki szacunek dla dokonań Tomka , jego wielkiego serca determinacji i woli walki w ringu ale nawet jak bardzo chcę to nie mogę uwierzyć w zwycięstwo Tomka. Według mnie najlepszą walkę Tomek stoczył z Arreolą kiedy przygotowywał go Schields. I tego trenera mi brakuje w przygotowaniach Tomka. W tamtej walce Tomek był szybki świetnie poruszał się w ringu i zadawał bardzo precyzyjnie ciosy co było widać po wyglądzie szczęki Arreoli. A ze wszystkich przeciwników Tomka poza Vitalijem właśnie Arreola był najbardziej niebezpieczny i wymagający. To była trzecia walka Adamka w ciężkiej. Teraz ma ich już na koncie 9. Może i wiek daje już znać iż Tomek nie jest młodzieniaszkiem ? Nawet dziennikarz Pindera powiedział po walce z Chambersem że Adamek lepszy już nie będzie. Niby trener Roger uczy go ciągle nowych rzeczy ale czy 36 letni bokser je przyswaja ? Zgodnie z powiedzeniem " czego jaś się nie nauczył Jan nie będzie umiał " widać ewidentnie że nawyk Adamka z opuszczaniem lewej ręki wyniesiony z pierwszych lat wyszkolenia bokserskiego już nigdy nie zostanie usunięty. Tak samo próba nauczenia Adamka balansu tułowia i głowy przynosi mało widoczne efekty. Po prostu na to już jest za późno. Adamek jest ukształtowanym bokserem ze swoimi zaletami ale niestety i wadami. Tak więc reasumując Adamek dąży do walki z Kliczko co się wiąże z drugą wypłatą życia a potem zasłużona emerytura. I tak Tomka trzeba podziwiać za to że zaryzykował przeszedł do kat ciężkiej i całkiem dobrze sobie w niej radzi mimo tego że tak na prawdę jest to bokser rodem z junior ciężkiej. Jeśli mistrzem świata byłby Solis Hey czy Chisora to ja widziałbym szansę Tomka na zdetronizowanie ich natomiast mistrza świata Władymira Kliczko zarówno Tomek ale chyba i pozostali bokserzy z czołówki tak zwani naturalni ciężcy nie są w stanie mistrza pokonać. Po prostu Władymir jak i jego brat Vitalij mimo iż już jest stary to są pięściarze z wyższej półki.
 Autor komentarza: wielkijohn85
Data: 21-06-2012 14:02:28 
I właśnie to jest smutne... że nie ma co liczyć na zwycięstwo z Władem, więc liczy tylko na wypłatę.

Takiemu Adamkowi kibicujecie?

Tomek kup za tą kasę od portfela wędkę i idź na ryby.
 Autor komentarza: neme
Data: 21-06-2012 14:35:07 
dawno nie pisałem ale jak czytam niektóre wypociny tu to ręce opadają

1. Adamek to walkę wygrał i co do tego nie ma dwóch zdań. jeśli ktoś twierdzi inaczej to: albo jest ślepy, albo nie ma pojęcia o boksie albo... na tyle nie lubi Adamka że głosi tego typu herezje.
Chambersowi polecam kubeł zimnej wody na głowe, bo machanie prawym backhandem od czasu do czasu do wygrania walki nie wystarczy. rozumiem że kontuzja mu utrudniła pojedynek i tym mogłbm tłumaczyć porażkę ale bredzenie o zwyciestwie jest żałosne.

2. Liczenie Adamkowi kasy jest debilne. polecam wszystkim założyć rękawice i zapieprzać na sale, trenować i być tak samo bogatym. no chyba że jak rozumiem część "mądrusi" byłaby tak szlachetna i walczyłaby za darmo lub w przypadku możliwości zarobienia 2 mln wybrałby walkę za 300 tys.

3. co do Kliczki to.... przy tak opuszczonej lewej ręce i całym szeregu zmian jakie wproadził Roger nie ma sensu się rozisywać. z pozstałymi zawodnikami Adamek ma szansę.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 21-06-2012 14:44:51 
neme - "jeśli ktoś twierdzi inaczej to: albo jest ślepy, albo nie ma pojęcia o boksie albo..."

1. niestety nie masz racji - osobiście nie punktowałem runda po rundzie więc nie wiem na moje oko było dość równo. ale osoby które twierdzą, że wygrał Chmbers mają podstawy tak mówić!! po pierwsze statystyki nieznacznie faworyzują Chambersa, 2 paru fachowców twierdzi, że był lepszy.

2. Celny overhand jest lepszy niż wiatrak Adamka z jednym ciosem celnym na sześć.

Ps. co to jest backhand???
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 21-06-2012 14:50:43 
Ps. Pamiętacie Walkę Vitalija z Byrdem... gdzie Vit poddał się prowadząc wysoko na punkty z malutkim wacianym Chrisem po kontuzji ręki... To pokazuje poważnym ograniczeniem jest "utrata" jednej ręki.

Patrząc na Adamka dającego równą walkę z jednorękim Chambersem należy uświadomić sobie, że postawa i forma Tomka były beznadziejne.
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 21-06-2012 15:03:17 
neme,

Nikt nie liczy Adankowi kasy. Nie chodzi o to, dla mnie może zarobić i 100 mln dolarów, odpalać papierosy 100 dolarówką, pogonić żonę i otoczyć się wianuszkiem dziwek jak Floyd. Może znosić nawet i cztery diamentowe Rolexy (dwa dodatkowo na stawach skokowych)...

Denerwują mnie tylko opowieści, że się odbudowuje i w przyszłym roku będzie gotowy do walki z Władem, nie mając ku temu namniejszych podstaw.

Nie lubię wspomnianego Floyda, ale on jak szczeka do Manego, to jego gadki mają rację bytu - jest z nim w stanie wygrać. Góral nie ma żadnych szans, nawet cienia szansy na lucky punch bo i uderzyć nie ma czym, i on o tym doskonale wie
 Autor komentarza: wielkijohn85
Data: 21-06-2012 15:19:04 
Mówiło się że Tomek ma coś z mistrza, ponieważ potrafił kończyć "podłączonego" rywala. Gołocie czasami tego brakowało.
Jednak jak się nie potrafi skończyć jednorękiego przeciwnika i pozwala mu się na wyrównaną walkę przez 12rd, to o czym my mówimy? O Powietkinie?

Radzę się wreszcie obudzić.

A tobie Tomek iść na ryby.
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 21-06-2012 16:49:47 
zadna niespodzianka wiadome jest ze goral chce jeszcze doprowadzic do walki z kliczkami duzej wyplaty (wynik jest znany wiekszosci z gory pomimo gadki tomka ze 2013 bedzie gotowy :) )i nara
 Autor komentarza: Coperek
Data: 21-06-2012 18:34:11 
wielkijohn85
"Każdy tu mówi że Adamek to światowa czołówka HW."

Nie tutaj, tylko każdy na świecie. Jest tylko mały margines głośnych pieniaczy internetowych których ten fakt boli, takich jak ty, ale to nie zmienia faktu. I żadne bzdury jakie napiszesz nie zmienią tej rzeczywistości.
Moja rada - pogódź się z tym, nie oglądaj Adamka, idź na ryby..
 Autor komentarza: wielkijohn85
Data: 21-06-2012 21:28:38 
Coperek

WBC 10 HW


1 .- Chris Arreola (US) USNBC
2 .- Denis Boytsov (Russia)
3 .- Bermane Stiverne (Canada) SILVER
4 .- Mariusz Wach (Poland) INTL
5 .- Chauncy Welliver (US) AMERICA/ABCO
6 .- Tyson Fury (GB) COMM
7 .- Manuel Charr (Lebanon/Syria) SILVER INTL
8 .- Seth Mitchell (US)
9 .- Luis Ortiz (Cuba) LATINO/FECARBOX
10 .- Odlanier Solis (Cuba)

Widzisz tu gdzieś Adamka?
Bo ja nie!!!!
Adamek tam gdzie Twoje miejsce - czyli trzecia dziesiątka!!!
 Autor komentarza: wielkijohn85
Data: 21-06-2012 21:29:38 
To jest światowy ranking więc z czym ty chcesz synku dyskutować bo nie wiem.
 Autor komentarza: endriu
Data: 21-06-2012 22:19:08 
Będzie walczył jak mu będą proponować kasę za walki ja czekam na drugą "walkę stulecia":(
Niedługo Tomasz przepierdoli druga wypłatę a wtedy oferta polsatu będzie dla niego bardzo atrakcyjna i liczę na Ko od Szpilki aby skończył te głupie gadki
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.