TIMM ODEJDZIE Z UNIVERSUM?

Niemiecki Związek Bokserski (DBV) złożył ofertę pracy Michaelowi Timmowi, najbardziej doświadczonemu trenerowi w grupie zawodowej Universum Box-Promotion. Od 1 sierpnia 49-letni szkoleniowiec ma rozpocząć pracę z bokserami amatorskimi w olimpijskiej bazie w Schwerinie. Informacji tej nie potwierdza kierownictwo grupy z Hamburga.

- Michael Timm to znakomity szkoleniowiec i każdy wie, że jego serce bije dla Universum. To normalne, że taki specjalista otrzymuje różne propozycje. Zakładam jednak, że Michael zostanie z nami. Jego obecność jest niezmiernie ważna dla przyszłości naszego zespołu i zrobię wszystko, aby przekonać go do kontynuowania współpracy z nami – komentuje Waldemar Kluch, szef Universum.

Timm pracuje w Universum od 1997 roku. Po odejściu Fritza Sdunka w 2009 roku został trenerem numer jeden, obowiązki dzieli z Arturem Grigorianem i Magomedem Szaburowem. Obecnie jest pierwszym szkoleniowcem regularnego mistrza świata WBA w wadze super średniej Karoly'ego Balzsaya, a także Rusłana Czagajewa, Rachima Czakijewa, Jueregena Braehmera, Witalija Tajberta, Marcela Meyerdiercksa i Iny Menzer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.