RYBY, SAUNA I 100 RUND - KONFERENCJA PRASOWA PRZED WALKĄ GÓRALA Z CHAMBERSEM

W czwartek w Newark (New Jersey) odbyła się ostatnia konferencja prasowa przed walką Tomasza "Górala" Adamka (45-2, 28 KO) z  Eddiem „Fast" Chambersem (36-2, 18 KO). Pięściarze zmierzą się w sobotę 16 czerwca w Prudential Center w Newark. Ostatnie spotkanie przed galą "Heavyweight collide", czyli "Zderzenie ciężkich" odbyło się w przyjacielskiej atmosferze, co czasie konferencji prasowej z zadowoleniem podkreślił menadżer Tomasza Adamka Ziggy Rozalski z  Ziggy Promotions, który w raz Main Events promuje tę galę:

- Wszyscy pięściarze, którzy będą walczyć w najbliższą sobotę są bardzo miłymi gentlemanami. Zmieniają się dopiero w ringu. Dlatego współczuje zarówno Adamkowi jak i Chambersowi, ponieważ w sobotę pomiędzy nimi rozpęta się prawdziwa wojna. Przegrany będzie musiał sobie kupić  wędkę i zacząć łowić ryby.

- Przed tą walką trenowałem bardzo ciężko, w ekstremalnych warunkach. Pojechaliśmy do legendarnego bokserskiego klubu Kronk Gym w Detroit, gdzie było tak gorąco niczym w saunie. Ale uważałem, że do walki z Adamkiem muszę się przygotować w szczególny sposób, ponieważ jestem więcej niż pewny, że Tomasz wniesie do ringu wszystko, co najlepsze - dodał z przekonaniem Chambers .

Jego przypuszczenia potwierdził  Adamek, który wyznał, że w czasie sparingów, przewalczył prawie 100 rund.

- W czasie walki pokażę Eddiemu, wszystko, nad czym pracowałem w czasie, ostatnich miesięcy. Będę tak szybki jak on - zapewnił, dodając też , że w sobotę , przed swoją walką, będzie z całego serca kibicował polskiej reprezentacji w meczu z Czechami. - Tego dnia fani sportu będą się cieszyć z dwóch zwycięstw, naszych piłkarzy i mojego . Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej - dodał z przekonaniem polski pięściarz.

Organizatorzy sobotniej gali zadbali także o kibiców piłki nożnej, bowiem sobotni mecz Polska- Czechy będzie można oglądać w okolicznych barach znajdujących się przy Prudential Center, popijając polskie piwko.

Walkę Tomasza Adamka z Eddie Chambers będzie można oglądać w USA w NBC Sports Network Fight Night. Początek transmisji o godzinie 9 pm. ET.  rozpocznie się ona walką Bryanta Jenningsa ze Stevenem Collinsem.   W Polsce zaś transmisja w telewizji Polsat i w Polsat Sport rozpocznie się o godzinie 3.00 w nocy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: voutan
Data: 15-06-2012 11:55:37 
Przeboksował prawie 100 rund, ale z Derrickiem Rossy, który nijak przypomina Chambersa, więc dobrze to nie wróży. Dla mnie na walka to papierek lakmusowy dla kunsztu trenerskiego Rogera. Rywal jest jak cruiser, więc po walce okaże się czy Adamek wciąż się rozwija, czy jednak rozstanie z Gmitrukiem było błędem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.