ALVAREZ vs ORTIZ 15 WRZEŚNIA

Rick Reeno & Jake Donovan, boxingscene.com

2012-06-13

15 września w MGM Grand w Las Vegas Saul Alvarez (40-0-1, 29 KO) doczeka się swojej pierwszej wielkiej gali PPV. Niepokonany mistrz świata federacji WBC w wadze junior średniej zmierzy się tego dnia z nieobliczalnym Victorem Ortizem (29-3-2, 22 KO), jeśli ten nie zaliczy 23 czerwca wpadki w walce z Josesito Lopezem (29-4, 17 KO).

Sporą niespodzianką jest fakt, że transmisję PPV z wrześniowej gali przeprowadzi stacja Showtime. Event został zatytułowany "Knockout Kings", a poza starciem Alvarez-Ortiz, kibice obejrzą również pojedynek Jhonny'ego Gonzaleza (52-7, 45 KO) z Danielem Ponce De Leonem (43-4, 35 KO).

- Po wydarzeniach ostatniego weekendu chyba każdy zgodzi się, że potrzebujemy walk, w których sędziowie nie będą potrzebni - powiedział Richard Schaefer z Golden Boy Promotions. - Canelo zaboksuje z Ortizem, a Gonzalez z Ponce De Leonem. Razem z Ericem Gomezem i Richardem będziemy teraz pracować nad dodaniem do programu jeszcze dwóch równie ekcytujących potyczek - dodał Oscar De La Hoya.