ROACH ODSUWA ARIZĘ OD NAROŻNIKA

- Alex będzie z nami do walki, ale zabraknie go na liście czterech ludzi w narożniku - oświadczył Freddie Roach. Główny szkoleniowiec Manny'ego Pacquiao (54-3-2, 38 KO) nie kryje, że chętnie odsunąłby Alexa Arizę od współpracy z "Pacmanem", lecz filipiński gwiazdor przepada za kolumbijskim trenerem od przygotowania fizycznego i nalega na zatrzymanie go wśród członków teamu.

- W ostatnim 24/7 mówiłem na jego temat rzeczy, które mogły mu się nie spodobać. Jeśli Alex ma z tym problem, na pewno mi o tym powie, ale nie pozwolę, by wpłynęło to w jakikolwiek sposób na przygotowania mojego zawodnika. Wiem, co jest najważniejsze - to skupienie się na doprowadzeniu Manny'ego Pacquiao do szczytowej formy. Manny lubi Arizę i nalega na zatrzymanie go wśród nas, więc póki co tak zostanie - powiedział Roach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ADEREH
Data: 03-06-2012 18:43:03 
toksyczna atmoswera w teamie, ostatnia /nie/wygrana z J.M.MarQezem , malejaca determinacja do zwycieztw plus potwornie silny Desert Storm z ,,czołgowato-destrukcyjnym,, stylem walki popartym inteligencą moga stac sie przyczyna zlamania Pac-mana . postawie na Tima
 Autor komentarza: YellowKing
Data: 03-06-2012 19:16:08 
Roach Ty buraku,lata robią swoje i zdziadziałeś na maksa. Alex to niesamowity ekpert,sam wymieniłem już się z nim msg na twitterze,co będę kontynuował,bo ma mocną wiedzę na temat treningu/zdrowia/żywienia. Panie Roach,szykuj się na klęske,bo Tim jest za mocny. Każdy kto widział hbo 24/7 i poznał jego historię,wie,że to będzie dzień klęski Paca.
 Autor komentarza: przecier
Data: 03-06-2012 19:28:54 
Wiecie może czy walka będzie w polsacie sport tak jak w przypadku Cotto - MFJ ?
 Autor komentarza: rumburak
Data: 03-06-2012 21:06:50 
przecier
Będzie na polsat sport 2:00 zaczyna się gala.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 03-06-2012 21:46:00 
Ariza to był klucz do sukcesu Pacmana, bez niego wszystko się posypie , wystarczyło zobaczyć jakich skurczów dostawał Manny w ostatniej walce (a olewał wtedy zalecenia Alexa ) . Roach chyba nie zdaje sobie z tego sprawy .
 Autor komentarza: Tim
Data: 03-06-2012 23:44:44 
Oczywiście, że nie zdaje sprawy po prostu jest egoistą który urósł w piórka i myśli, że tylko i wyłącznie on i nikt inny jest odpowiedzialny za sukces Pacmana.
 Autor komentarza: Jorginto
Data: 04-06-2012 09:37:04 
Raczej zamierzony zabieg, żeby podbić kursy. Zobaczcie ile tego: Pacman zaczyna obóz z opóźnieniem, przemiana duchowa, wyjazd Arizy do Chaveza, konflikt w narożniku. U Bradleya same ochy i achy. Jak dla mnie to nie jest zbieg okoliczności. Arum to lisek i wie jak budować napięcie przed walką.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.