WAŻENIE PRZED GALĄ SILESIA BOXING

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą grupy Silesia Boxing w Rudzie Śląskiej. W walce wieczoru nastąpiła roszada. Rywalem Bartłomiej Grafki (5-0, 1 KO) nie będzie Ihar Karaveu, a jego rodak Fiodor Pugachou (1-0, 1 KO). Pokonany w ubiegłym roku przez Aleksa Kuziemskiego Białorusin zachorował i promotor Irosław Butowicz był zmuszony ściągnąć innego przeciwnika.  Stawką pojedynku wieczoru będzie młodzieżowy pas BBU w kategorii super średniej.

Trzecią imprezę organizowaną przez Silesia Boxing będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem naszego portalu. Transmisja będzie opatrzona komentarzem dwóch redaktorów BOKSER.ORG - Macieja Dąbkowskiego i Piotra Jagiełło.

Reprezentanci Węgier Gabriella Roman i Janos Petrovics zostali zważeni kilka godzin później.

Wyniki ważenia:
Damian Dardas (1-0, 1 KO) 115.9  kg vs Andriej Mazanik (4-5, 3 KO) 107.8 kg
Karina Kopińska (0-1) 53.6 kg vs Gabriella Roman (2-5) kg 53.6 kg
Michał Nieroda (7-1, 3 KO) 75.6 kg vs Janos Petrovics (19-52, 8 KO) kg 76.2 kg
Bartłomiej Grafka (5-0, 1 KO) 75.3 kg vs Fiodor Pugachou (1-0, 1 KO) 79 kg – Białorusin ma czas do jutra na osiągnięcie limitu dywizji super średniej (76,2 kg)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: saimon
Data: 25-05-2012 00:05:51 
W nieco mniejszej formie, pod Jelenią Górą:

26 maja w Lwówku Śląskim odbędzie się pierwsza mini gala bokserska. W turnieju wystartuje ponad 60 bokserów między innymi z takich klubów jak: Gwardia Wrocław, TOP Bolesławiec, Energetyk Lubin, czy BOX Lwówek Śląski.

Co najważniejsze nie zabraknie bokserów z Lwówka Śląskiego, którzy od wielu tygodni szykują się do turnieju wylewając poty na treningach. Zawodnicy z Lwówka Śląskiego trenują także pod czujnym okiem Ryszarda Tomczyka w Bolesławcu, byłego wicemistrza Europy.

Turniej został zaplanowany na 26 maja o godzinie 17.00 w nowej hali sportowej w Lwówku Śląskim. - Zapraszamy całe rodziny z dziećmi. Czegoś takiego w Lwówku jeszcze nie było. Zapraszamy także kibiców, aby wspierali dopingiem swoich zawodników – mówią organizatorzy turnieju.

Na mini galę bokserską przyjadą zawodnicy z takich klubów jak: TOP Bolesławiec, Gwardia Wrocław, Bombardier Wrocław, Champion Powiat Legnicki, MKS Energetyk Lubin, Orzeł Oleśnica i wielu innych. W czasie turnieju będzie można poznać i porozmawiać z bokserami, którzy odnosili znaczące tytuły w Polsce i Europie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.