'LICZĘ, ŻE NUŻNIENKO BĘDZIE W FORMIE'

W polskiej drużynie, która w następny piątek (1 czerwca) zmierzy się z Ukraińcami w ramach gali „Kuźnia Boksu – Pojedynek Bratanków” w Rzeszowie, wystąpi między innymi Maciej Sulęcki (9-0, 2 KO). Boksujący w kategorii średniej warszawianin bez wątpienia stanie przed najtrudniejszym testem w zawodowej karierze – jego przeciwnikiem będzie 35-letni Jurij Nużnienko (31-2-1, 14 KO).

- To doświadczony i twardy zawodnik. Boksował z Matthew Hattonem, dwanaście rund trwała też jego walka z Wiaczesławem Senczenką. Występuje on w niższej kategorii, ale szykuję się na ciężką przeprawę. Mam nadzieję, że przyjedzie do Polski dobrze przygotowany, bo zależy mi na dużych wyzwaniach – mówił nam polski pięściarz. Pojedynek zakontraktowano na 6 rund.

W niespełna 7-tysięcznej hali polską drużynę razem z Maciejem Sulęckim stworzą Piotr Wilczewski (30-3, 10 KO), Dariusz Sęk (15-0-1, 6 KO), Norbert Dąbrowski (7-0, 2 KO), Kamil Łaszczyk (8-0, 5 KO) oraz Mateusz Rzadkosz i Michał Wilczek. Bilety na mecz bokserski z Ukraińcami można nabyć na portalu eBilet.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.


"Kuźnia Boksu - Pojedynek Bratanków" 1 czerwca w Rzeszowie  - więcej informacji na Facebook.com

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 22-05-2012 19:08:59 
Wg mnie faworytem jest Nużnienko i to właśnie czyni ten pojedynek tak ciekawym.

Nie mogę się doczekać.

pozdrawiam
 Autor komentarza: gregor07
Data: 22-05-2012 20:41:42 
W jakim limicie odbędzie się ten pojedynek? Bo na średnią Ukrainiec jest chyba trochę za mały.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.