DARIUSZ SĘK: PODRÓŻ POŚLUBNA POCZEKA

Przemysław Osiak, Nagranie własne

2012-05-21

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza gala boksu zawodowego z cyklu "Kuźnia Boksu". Do "Pojedynku Bratanków", w którym polscy pięściarze zmierzą się z drużyną złożoną z Ukraińców, dojdzie już 1 czerwca w Rzeszowie. W pojedynku wieczoru zobaczymy Dariusza Sęka (15-0-1, 6 KO). Na dystansie 10 rund tarnowianin zmierzy się z 31-letnim Witalijem Rusałem (27-3, 19 KO), byłym przeciwnikiem Marco Hucka. Z wyboru rywala nasz pięściarz jest zadowolony i obiecuje, że postara się o efektowne zakończenie pojedynku.

W decydującej fazie treningów 25-letni pięściarz... zmienił stan cywilny. W ostatnią sobotę Darek poślubił Natalię, ale jak nas zapewniał w przedstawianym wywiadzie, wielkie życiowe wydarzenie w żaden sposób nie zakłóci przygotowań do pojedynku i w następny piątek możemy spodziewać się go w najwyższej formie. Młodej parze redakcja Bokser.org składa serdeczne życzenia.

W niespełna 7-tysięcznej hali polską drużynę razem z Darkiem Sękiem stworzą Piotr Wilczewski (30-3, 10 KO), Maciej Sulęcki (9-0, 2 KO), Norbert Dąbrowski (7-0, 2 KO), Kamil Łaszczyk (8-0, 5 KO) oraz Mateusz Rzadkosz i Michał Wilczek. Bilety na mecz bokserski z Ukraińcami można nabyć na portalu eBilet.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

"Kuźnia Boksu - Pojedynek Bratanków" w Rzeszowie - więcej informacji na Facebook.com