NOWE SIŁY W GRUPIE DE LA HOI

Zawodowa grupa Golden Boy Promotions wzmacnia swoje szeregi. W ubiegłym tygodniu kontrakty z firmą Oscara De La Hoi podpisali Johan Perez (15-0-1, 12 KO) i wyróżniający się udaną karierą amatorską Julian Ramirez (2-0, 2 KO).

- To dla nas wielki dzień. Jestem dumny, że ci dwaj bokserzy będą walczyć w naszej grupie. Boks nie będzie rósł w siłę, jeśli nie zajmiemy się wyszukiwaniem nowych talentów. O tych zawodnikach zrobi się głośno w przeciągu najbliższych miesięcy i lat – chwali nowe nabytki sam "Złoty Chłopiec".

28-letni Perez zawodową przygodę rozpoczął w 2005 roku. W grudniu w Meksyku Wenezuelczyk pokonał przed czasem Fernando Castanedę i sięgnął po tytuł WBA Interim w wadze junior półśredniej. Wcześniej "El Terrible" był nieoficjalnie związany z Golden Boy Promotions. 28 lipca Perez będzie bronił tytułu w San Jose, na gali Guerrero vs Aydin.

Ramirez boksuje w dywizji piórkowej, ma zaledwie 19 lat. Amerykanin legitymuje się wspaniałym bilansem amatorskim – 73 zwycięstwa i zaledwie 5 porażek. Zdobywał tytuł mistrza kraju (jeszcze jako reprezentant Meksyku), zwyciężył również w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich. Utalentowany młodzian po raz pierwszy jako profi wystąpił w lutym. Kolejny jego start przewidziany jest na 2 czerwca.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Terrorist
Data: 21-05-2012 16:11:07 
I super. Oscar jest legenda w boksie, a teraz swietnym promotorem, i zawsze bedzie lepszy od starego dziada, ktory nie ma pojecia o tym sporcie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.